Cezary Pazura
foto: YouTube

Ta wiadomość mogła zaskoczyć fanów Cezarego Pazury. Aktor razem ze swoją żoną Edytą podjęli dość szokującą informację. Wszystko ogłosili za pośrednictwem Instagrama. Oto szczegóły.

Cezary Pazura sprzedaje dom

Popularny artysta właśnie ogłosił na Instagramie, iż sprzedaje swój dom na Mazurach. To dość zaskakujące posunięcie. W końcu Cezary Pazura wraz z żoną wiele razy podkreślali, iż znakomicie czują się w tym miejscu. Mało tego, niegdyś określili nawet willę mianem „drugiego domu”.

Zatem co sprawiło, że Cezary Pazura zdecydował się wystawić na sprzedaż swoją nieruchomość na Mazurach?

„To magiczne miejsce i mamy wiele wspaniałych chwil związanych z tym widokiem, ale czas iść dalej i obecnie sprzedajemy naszą posiadłość” – napisał artysta na Instagramie.

Pazura
foto: Instagram

Co ciekawe, oferta sprzedaży domostwa Cezarego Pazury pojawiła się także na koncie jednej z agencji nieruchomości.

„Prywatny raj kultowego „kilera” na sprzedaż. 10 ha działki z własną linią brzegową jeziora Jaśkowskiego z malowniczym cyplem. Dookoła las, woda i spokój. Na posesji duży basen, z którego rozciąga się piękny widok na jezioro. Idealne miejsce na letni czas, ale też na przytulne, zimowe wieczory pod kocem przy kominku” – przeczytamy na początku ogłoszenia.

„Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się wakacjami, czy zamierzasz zamieszkać na stałe, ta posiadłość pobudza wyobraźnię, oferując nieograniczone możliwości i piękne otoczenie” – zachęcają w dalszej części wpisu agenci nieruchomości.

Należy zaznaczyć, że na zakup posiadłości Cezarego Pazury mogą sobie pozwolić tylko bogaci nabywcy. Dlaczego? Otóż za posiadłość trzeba zapłacić aż 6,2 mln zł.

źródło: Plejada

Zobacz również: