Rolnik szuka żony
foto: YouTube

Na oficjalnym koncie programu „Rolnik szuka żony” opublikowano wspaniałą wiadomość. Wielbiciele show TVP nie kryją radości. Wielu z nich czekało bowiem na tę informację od wielu miesięcy.

„Rolnik szuka żony” połączył kolejną parę

Właśnie wyszło na jaw, iż kolejni już uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” stanęli na ślubnym kobiercu. Tym razem mowa o bohaterach 9. sezonu show. Michał Tyszka i Ada Jasiaczek od dłuższego czasu zapowiadali ślub. Teraz w końcu ceremonia doszła do skutku.

Co ciekawe jak na razie nowożeńcy nie pochwalili się zdjęciami ze ślubu czy wesela. Natomiast fotografie pojawiły się na oficjalnym koncie show „Rolnik szuka żony”. Nie powinno to nikogo dziwić, w końcu to właśnie producentom programu TVP Ada i Michał zawdzięczają swoją znajomość.

Na Instagramie można obejrzeć relację z ceremonii oraz opuszczania kościoła przez nowożeńców. Obok zdjęć umieszczono piękne życzenia.

„Ado! Michale! Niech każdy Wasz dzień pełen będzie szczęścia, radości i uśmiechu. I żeby każdy następny był jeszcze lepszy! I żeby było ich mnóstwo! Sto lat Młodej Parze!” –  przeczytamy w mediach społecznościowych.

Na zamieszczonych zdjęciach widzimy, ż Ada i Michał byli przepiękni ubrani w dniu swojego ślubu. Panna młoda założyła suknię w stylu księżniczki w klasycznej bieli. Na uwagę zasługuje także linia dekoltu, która została stworzona z ostrych geometrycznych kształtów.

Z kolei stylizacja pana młodego była dość oryginalna. Michał zrezygnował ze standardowych ciemnych kolorów. Zamiast tego uczestnik „Rolnik szuka żony” postawił na beżową kratę.

źródło: Pudelek

Zobacz również: