Meghan Markle
foto: YouTube

Szokujące informacje ujrzały światło dzienne. Chodzi o to, co zrobiła Meghan Markle. Obecna księżna Sussex w niewiarygodny sposób postanowiła rzucić swojego pierwszego męża.

Meghan Markle niemiło zaskoczyła męża

Jak dobrze wiemy, zanim Meghan Markle poślubiła księcia Harry’ego, była żoną innego mężczyzny. Mowa o Trevorze Engelsonie – amerykańskim producencie filmowym i kierowniku literackim.

Andrew Morton, autor książki „Meghan: A Hollywood Princess” ujawnił, że pierwsze małżeństwo księżnej zakończyło się w bardzo nieelegancki sposób. Wszystko za sprawą zachowania samej Meghan Markle, która zachowała się w stosunku do 46-latka bardzo nieładnie.

Jak twierdzi autor biografii żony księcia Harry’ego, ta po prostu odesłała pierwszemu mężowi obrączkę i pierścionek zaręczynowy listem poleconym. Szokujące, prawda?

Oczywiście Trevor Engelson nie krył swojego zdumienia zaistniałą sytuacją. „Był kompletnie zaskoczony” – napisał Morton.

Zdaniem dziennikarza, tak naprawdę relacje Meghan Markle z jej pierwszym mężem zaczęły się psuć po przeprowadzce aktorki do Toronto. To właśnie w Kanadzie 41-latka kręciła serial „Suits”.

„Bogaty przyjaciel twierdził, że małżeństwo zakończyło się tak nagle, że Meghan wysłała Trevorowi swoje diamentowe obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe listem poleconym. Decyzja o zakończeniu małżeństwa została podjęta przez Meghan i przyszła zupełnie niespodziewanie” – napisał Morton.

Dodajmy, że Meghan Markle poznała Trevora Engelson w 2004 roku. W 2011 roku wzięli ślub, natomiast mniej więcej 2 lata później doszło do rozwodu.

Wydaje się, że temat poprzedniego małżeństwa księżnej Sussex nie przypadkowo ponownie zainteresował media. Ostatnio coraz częściej pojawiają się plotki na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie byłej aktorki i księcia Harry’ego.

Co ciekawe, jeden z tabloidów doniósł nawet, że Meghan Markle zażądała rozwodu. Ponadto 41-latka miała już złożyć stosowne dokumenty, a także wystąpić o 80 milionów dolarów oraz wyłączną opiekę nad dziećmi.

źródło: Super Express

Zobacz również: