Krzysztof Jackowski
foto: YouTube

Najbardziej znany polski jasnowidz przedstawił kolejną wizję. Krzysztof Jackowski uczynił to podczas ostatniej transmisji na YouTube. Niestety przewidywania człuchowianina na najbliższe miesiące nie napawają optymizmem.

Krzysztof Jackowski mówi o tym, co może stać się jesienią

Najpopularniejszy polski wróżbita chętnie udziela się na platformie YouTube, gdzie głosi rozmaite proroctwa. Oczywiście większość osób traktuje przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego ze sporym dystansem.

Ostatnio jasnowidz z Człuchowa przepowiedział, co stanie się w naszym kraju jesienią. Co ciekawe, wcześniej Krzysztof Jackowski nawiązywał do tego, co ostatnio działo się w Rosji. Zaznaczył wówczas, że Grupa Wagnera może pomóc w wywołaniu chaosu.

„Niestety ten bałagan może się zrobić w Polsce i tu mamy problem” – stwierdził Krzysztof Jackowski.

Poza tym, celebryta zapowiedział, że we wschodnich regionach naszego kraju może zostać wprowadzony stan wyjątkowy lub wojenny. Jednocześnie podkreślił, że to Polska zostanie oskarżona o niepokój w Europie.

Słowa Krzysztofa Jackowskiego z pewnością nie napawają optymizmem. Jasnowidz przyznał, że w najbliższych miesiącach sytuacja w naszej ojczyźnie będzie trudna.

„Ja mówiłem od dawna, że wybory do parlamentu, które mają się odbyć w tym roku, nie będą takie oczywiste. Oczywiście, ja się zastrzegam, ja nie twierdzę, że jestem tego pewny. Ale czuję, że do tych wyborów może nie dojść” – powiedział człuchowianin.

Warto wspomnieć, iż w trakcie transmisji na żywo Krzysztof Jackowski koncentrował się na zdjęciu premiera Mateusza Morawieckiego. Nagle doświadczył kolejnej wizji. Wyznał, że wyczuwa zdradę stanu.

To jednak nie wszystko. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego pojawi się tajemniczy dokument.

„Rząd może dojść w posiadanie, albo już posiada, tylko użyje tego w odpowiednim momencie ważnego dokumentu, który będzie można przedstawić ważnemu politykowi w naszym kraju i oskarżyć go o zdradę stanu. Czyli szykowałaby się jeszcze wielka burza polityczna. Nie wygląda to ciekawie” – zapowiedział.

źródło: o2.pl

Zobacz również: