Małgorzata Kożuchowska
foto: YouTube

Od miesięcy w mediach pojawiają się plotki o tym, że w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego pojawił się kryzys. W końcu sama aktorka postanowiła odnieść się do spekulacji na temat swojej rodziny.

Małgorzata Kożuchowska mówi wprost o tym, jak jest w jej związku

Doniesienia o kryzysie w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiły się już w zeszłym roku. Złożyło się na to kilka elementów.

Po pierwsze aktorka, inaczej niż w poprzednich latach, nie odniosła się w mediach społecznościowych do swojej rocznicy ślubu. Przedtem Małgorzata Kożuchowska, z okazji 13. rocznicy ślubu, na swoim Instagramie publicznie wyznała mężowi miłość.

„Od 13 lat razem na dobre i na złe! Moja miłość, moje wsparcie, mój przyjaciel! Kocham Cię Bartek!” – napisała wówczas, udostępniając zdjęcie z dnia ślubu.

Po drugie w jendym z podcastów Małgorzata Kożuchowska przyznała, że razem z mężem mieli gorsze chwile. Na szczęście dzięki wierze udało im się je przezwycięzyć.

„Jest moim mężem, ojcem mojego dziecka i to, co mogę powiedzieć – to była dobra decyzja. Jestem osobą wierzącą i dla mnie to też jest bardzo ważne, że ślubuję nie tylko przed tą moją miłością, drugim człowiekiem, lecz także przed Bogiem, i to mi daje duże poczucie pewności, że wszystko będzie dobrze. (…) Kiedy są te cięższe chwile, to mam się do kogo zwrócić: 'Boże, ślubowałam, ale weź, teraz zerknij trochę na nas, bo widzisz, że nie jest najlepiej, wyciągnij rękę i pomóż’ „ – powiedziała artystka.

Spekulacje o kryzysie podsycały także obserwacje dokonane przez fanów aktorki. Wiele osób zauważało, że Małgorzata Kożuchowska na ważnych dla niej wydarzeniach pojawia się sama. Tak było chociażby na na pokazie prasowym komedii „Zołza”, w której zagrała i którą wyprodukowała 52-latka.

Mało tego, część obserwatorów zauważyło, że gwiazda często nie nosiła obrączki na palcu. Natomiast w zeszłym roku Małgorzata Kożuchowska poleciała na wakacje na Malediwy bez męża.

Teraz dziennikarze postanowili w końcu zapytać gwiazdę, co tak naprawdę dzieje się w jej małżeństwie. Czy aktorka rzeczywiście rozstała się z mężem?

Na zadane pytanie Małgorzata Kożuchowska odpowiedziała stanowczo: „Bzdura! Dementuję”. „Dziękuję za zainteresowanie i troskę. Właśnie spędzamy szczęśliwie razem rodzinne wakacje. Dajcie nam odpoczywać w spokoju. Pozdrawiam” – dodała.

źródło: Pudelek

Zobacz również: