Kazimierz Marcinkiewicz
foto: YouTube

Doświadczony polityk Kazimierz Marcinkiewicz przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych radosne wieści. Wszystko wskazuje na to, że byłego premiera czeka ważne wydarzenie. 

Kazimierz Marcinkiewicz oświadczył się partnerce

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Kazimierz Marcinkiewicz pała uczuciem do tajemniczej brunetki. Polityk udostępnił nawet niegdyś zdjęcia swojej nowej ukochanej. Do fotografii dodał wymowne serduszka.

To jednak nie wszystko. Właśnie okazało się, że były premier w końcu znalazł prawdziwą miłość. Świadczy o tym ostatni wpis na InstaStories. 63-latek przekazał w nim radosne wieści.

Co prawda, Kazimierz Marcinkiewicz nie napisał tego wprost, ale swoim postem jednoznacznie zasugerował, iż niebawem czeka go ważne wydarzenie. Otóż mężczyzna zamierza wziąć ślub ze swoją nową ukochaną. Co takiego uczynił 63-latek?

Polityk dodał na InstaStories zdjęcie, na którym widać napis „TAK” na piasku. Na fotografii pojawił się wymowny napis: „Najpiękniejsze szczęście na świecie, a było to TAK”.

Poza tym, Kazimierz Marcinkiewicz oznaczył również instagramowe konto swojej partnerki oraz dodał utwór Kazimierza Przerwy-Tetmajera „A kiedy będziesz moją żoną…”.

To jednak nie wszystko. Wyraźnie uskrzydlony miłością 63-latek pokusił się także o bardzo poetycki tekst. „Ubiorę ciebie w błękit kwiatów, niezapominajek i bławatów, ustroję ciebie w paproć młodą i świat rozświetlę twą urodą” – napisał

Jak nie trudno się domyślić, w stronę Kazimierza Marcinkiewicza posypały się liczne gratulacje. Internauci życzyli byłemu premierowi powodzenia na nowej drodze życia.

Wydaje się, że takie słowa jak najbardziej przydadzą się mężczyźnie, który ma już za sobą dwa nieudane małżeństwa.

źródło: Pomponik

Zobacz również: