Katarzyna Cichopek
foto: YouTube

Aktorka „M jak miłość” postanowiła zabrać głos w ważnej sprawie. Z pewnością Katarzyna Cichopek nie mogła milczeć ze względu na dobro swoich fanów. Okazało się bowiem, że 40-latka padła ofiarą oszustów. Oto szczegóły sprawy.

Katarzyna Cichopek prosi fanów o rozwagę

W ostatnim czasie o gospodyni „Pytania na śniadanie” było głośno głównie za sprawą rozwodu z Marcinem Hakielem oraz związkowi z Maciejem Kurzajewskim. Tymczasem właśnie wyszło na jaw, że Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów.

40-latkę spotkała bardzo nieprzyjemna sytuacja. Gwiazda TVP postanowiła o wszystkim opowiedzieć fanów. Katarzyna Cichopek ma nadzieję, że jej historia będzie przestrogą dla innych. Co dokładnie się stało?

Otóż przestępcy wykorzystali bezprawnie zdjęcie aktorki „M jak miłość”. Przypuszczalnie pobrali je z któregoś z oficjalnych kont celebrytki w mediach społecznościowych. W końcu Katarzyna Cichopek chętnie publikuje przeróżne fotografie. Pochodzą one z wakacji, czy też są reklamą różnych produktów.

Takie zachowanie Katarzyny Cichopek, oczywiście jak najbardziej zrozumiałe, sprawia, że 40-latka może stać się łatwym celem dla oszustów. Przykładowo ktoś przebiegły może wykorzystać takie zdjęcia, aby chcieć oszukać inetrnautów.

Właśnie tak zdarzyło się w przypadku odtwórczyni roli Kingi z „M jak miłość”. Zdjęcia celebrytki wykorzystano bezprawnie, aby zachęcić internautów do zakupu środków odchudzających.

Warto wspomnieć, iż oszuści umieścili na Facebooku zdjęcie Katarzyny Cichopek w pięknej, długiej, niebieskiej sukience. Obok można było zobaczyć szklankę z proszkiem niewiadomego pochodzenia.

Na szczęście prowadząca „Pytanie na śniadanie” natychmiast zareagowała na ten proceder. „Kochani nie dajcie się nabrać! To oszustwo!” – napisała na Instastories.

źródło: Super Express

Zobacz również: