The Voice Kids
foto: YouTube

Sensacyjne wieści na temat „The Voice Kids” pojawiły się w mediach. Dziennikarze jednego z portali donieśli, że w talent-show TVP pojawią się dwie nowe trenerki. Natomiast z fotelem jurora ma pożegnać się Cleo.

„The Voice Kids” czekają spore modyfikacje

Przypomnijmy, iż jakiś czas temu gruchnęła wiadomość, iż z programu „The Voice Kids” odchodzi Dawid Kwiatkowski. Jak się okazuje to niejedyna zmiana. Teraz okazało się, że w talent-show TVP pojawią się dwie nowe trenerki. Natomiast z hitem Telewizji Polskiej pożegna się Cleo.

„To prawda, Cleo nie wystąpi w najnowszym sezonie „The Voice Kids”. Jej miejsce zajmie inna znana artystka” – doniosła źródło związane z TVP.

Dziennikarze popularnego serwisu plotkarskiego dotarli do informacji, według których do obsady „The Voice Kids” dołączą dwie utalentowane wokalistki. Pierwszą ma być Marina – żona polskiego bramkarza Wojciecha Szczęsnego. Z kolei drugą – Natasza Urbańska.

Póki co, żadna z pań ani też produkcja „The Voice Kids” nie potwierdziła tych rewelacji. „Jakieś tam podchody były, ale nie ma co się na ten temat rozgadywać, dopóki nie ma konkretów, nie ma co” – stwierdziła jakiś czas temu Marina.

Tymczasem dziennikarzom udało nam się potwierdzić, że małżonka bramkarza polskiej reprezentacji podpisała już umowę z TVP. Oznaczać ma to jedno. Jesienią rzeczywiście zobaczymy ją w roli trenerki młodych wokalistów.

Co ciekawe, Natasza i Marina znają się z czasów, gdy obie występowały w dawnym Teatrze Buffo. „Dlatego produkcja liczy, że panie świetnie się dogadają, mimo że są osobami o różnych charakterach” – przekazała anonimowo osoba z produkcji show.

Na koniec warto podkreślić, iż podobno produkcja „The Voice Kids” była mocno zaskoczona deczyją Cleo. Tym bardziej, że artystka była związana z talent-show od drugiej edycji.

„Odejście Cleo było niespodziewane. Produkcja była bardzo zaskoczona” – zaznaczyła osoba pracująca na planie „The Voice Kids”.

źródło: Pudelek

Zobacz również: