córka Grażyny Szapołowskiej

Jedyne dziecko Grażyny Szapołowskiej przekazało w tym tygodniu przykre wieści. Katarzyna Jungowska, bo o niej mowa, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, iż zmarła bliska jej osoba. Pod postem kobiety pojawiły się kondolencje.

Grażyna Szapołowska ma bardzo zdolną córkę

Bez wątpienia córka Grażyny Szapołowskiej to artystyczna dusza. Kobieta poszła w ślady swojej mamy. Jej życie zawodowe również jest związane z kinem.

Dokładnie rzecz biorąc latorośl 69-letniej artystki jest z wykształcenia zarówno aktorką, jak i reżyserką reklam i teledysków. Katarzyna Jungowska jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej na wydziałach aktorstwa i reżyserii.

Niestety ostatnie dni były dość smutne dla rodziny Grażyny Szapołowskiej. Córka doświadczonej artystki opublikowała na Instagramie poruszający wpis.

Z dość lakonicznego tekstu dowiadujemy się, że zmarł ojciec chrzestny 45-latki. „RIP Krzysztof #ojciecchrzestny” – napisała reżyserka. Warto podkreślić, iż oprócz opisu we wpisie znalazło się czarno-białe zdjęcie zmarłego mężczyzny.

Jak nie trudno się domyślić, pod postem Katarzyny Jungowskiej pojawiły się kondolencje, które bliskim zmarłego składali użytkownicy Instagrama. „Przykro mi, Kasieńko…”, „Bardzo przykro”, „Niech spoczywa w pokoju” – przeczytamy pod smutnym postem.

Warto odnotować, iż pod wpisem córki komentarz zamieściła także Grażyna Szapołowska. Aktorka wyraziła ubolewanie z powodu śmierci ojca chrzestnego swojego jedynego dziecka. „Niech odpoczywa w pokoju” – napisała artystka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kate Jung (@katarzyna.jungowska)

Matka z córką już kilkukrotnie razem pracowały

Przy okazji warto wspomnieć, iż Grażyna Szapołowska i Katarzyna Jungowska już kilkukrotnie współpracowały ze sobą. Niedawno 69-letnia aktorka zagrała w spektaklu „Wisławie – Grażyna”, który został napisany i wyreżyserowany przez jej córkę.

Z kolei wcześniej spotkały się kilka razy na planach kinowych produkcji. Jedną z nich była „Wiedźma Mirakl”, gdzie Grażyna Szapołowska wystąpiła u boku Daniela Olbrychskiego.

źródło: Lelum

Zobacz również: