Lech Wałęsa
foto: YouTube

Z pewnością Lech Wałęsa wie, jak należy korzystać z życia. Były prezydent opublikował w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie. Wydaje się, że wiele osób może zazdrościć politykowi tego, jak właśnie spędza czas.

Lech Wałęsa kąpie się w wannie pełnej wina

Były prezydent przebywa aktualnie na Dolnym Śląsku, w jednym z tamtejszych miejsc wypoczynkowych. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o pałac w Brzeźnie. Właśnie tam spędza czas na rozrywkach i relaksuje się.

Warto podkreślić, iż Lech Wałęsa chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych fotografiami ze swojego pobytu. Patrząc na zdjęcia można odnieść wrażenie, że polityk wie, jak korzysta się z życia.

Legenda „Solidarności” opublikowała m.in. fotografie, na których widzimy, jak zażywa rekreacyjnej kąpieli w winie. Lech Wałęsa dodał do zdjęć opis, który świadczy o tym, iż ma spory dystans do siebie. „To nie mój pomysł, konserwacja zwłok w winie. 20 07 2023 r” – napisała była głowa państwa.

Co ciekawe, tego typu kąpiel znakomicie wpływa na ciało. „Zawarte w winie polifenole mają działanie antyoksydacyjne tzn. obniżają poziom wolnych rodników w organizmie, dzięki czemu zabieg winny pomaga przeciwdziałać starzeniu się organizmu” – dowiemy się ze strony ośrodka, w którym obecnie przebywa Lech Wałęsa.

Pod postem opublikowanym przez doświadczonego polityka pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy przede wszystkim życzą 79-latkowi zdrowia, a także podkreślają, że Lech Wałęsa w pełni zasłużył na wypoczynek.

„Relaks, kąpiele, masaże, wsparcie Narodu, Pan Prezydent już swoje zrobił…Pozdrawiamy, wdzięczne Dzieci i Młodzież lat 80-tych”, „To się Panu Prezydentowi po prostu należy. Zdrowia życzę” – napisali sympatycy Lecha Wałęsy.

Część osób pochwaliło także byłego przywódcę za dystans jaki ma do siebie. „Panie Prezydencie, podziwiam Pana dystans do siebie. Super”, „Pan Prezydent ma poczucie humoru. Jak zwykle. Ale tak trzeba. Korzystać ile się da. Miłego pobytu i relaksu” – przeczytamy pod postem.

źródło: Super Express

Zobacz również: