dramat na dworcu w Warszawie
foto: YouTube

Do groźnego wypadku doszło w piątek, 21 lipca na południu Polski. Samochód osobowy najpierw zderzył się z autobusem, a następnie wjechał w czteroosobową rodzinę. Oto szczegóły tego dramatycznego zdarzenia.

Wypadek w Jeleniej Górze

To nie był dobry dzień w województwie dolnośląskim. Właśnie dziś, 21 lipca, w godzinach popołudniowych w Jeleniej Górze miał miejsce poważny wypadek. Dokładnie rzecz biorąc doszło do niego na ulicy Podwale w pobliżu jednej z galerii handlowych.

Policja podała szczegóły wypadku. Otóż samochód osobowy marki mercedes zderzył się z autobusem miejskim. Nastepnie auto wjechało na idących chodnikiem ludzi.

„Po tym uderzeniu auto zjechało na chodnik, gdzie przy przejściu dla pieszych stała czteroosobowa rodzina” – przekazała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka KMP w Jeleniej Górze.

W wypadku zostały poszkodowane trzy osoby, w tym dziecko. Do szpitala trafił ośmioletni maluch, który stał na chodniku, kobieta kierująca osobowym mercedesem oraz kierowca autobusu miejskiego.

W tej chwili nie wiadomo, w jakim stanie są osoby, które w wypadku odniosły obrażenia. Policja nie chce udzielać na ten temat żadnych informacji.

Natomiast należy podkreślić, iż funkcjonariusze policji przebadali na obecność alkoholu kierowców pojazdów, które uczestniczyły w wypadku. Wyniki wskazały jednoznacznie, że kierujący byli trzeźwi.

Na koniec warto zwrócić uwagę, iż w akcji ratunkowej wzięły udział aż 4 zastępy Straży Pożarnej. Poza tym, na miejscu wypadku działały 2 karetki oraz funkcjonariusze policji.

źródło: Super Express

Zobacz również: