Katarzyna Cichopek
foto: YouTube

Wielbiciele Katarzyny Cichopek zaczęli się niepokoić. Wszystko z powodu zachowania aktorki „M jak miłość”. Co zrobiła 41-latka? Czyżby para gospodarzy „Pytania na śnaidanie” przeżywała kryzys? Nie będzie żadnego ślubu gwiazd TVP?

Katarzyna Cichopek nie założyła pierścionka zaręczynowego

Pod koniec ubiegłego roku media doniosły, iż Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się. Wiele osób spekulowało wówczas, że ślub gwiazd TVP to tylko kwestia czasu.

Tymczasem fani pary z „Pytania na śniadanie” właśnie zauważyli coś niepokojącego. Otóż na jednym z ostatnich zdjęć widać, że Katarzyna Cichopek nie założyła pierścionka zaręczynowego. Czy to przypadek? A może nad związkiem aktorki z „M jak miłość” i Macieja Kurzajewskiego pojawiły się czarne chmury?

Wspomniane zdjęcie Katarzyny Cichopek pojawiło się na Instagramie. Widzimy na nim celebrytkę w oryginalnym dwuczęściowym różowym kostiumie i bardzo kobiecych szpilkach. Część użytkowników przyczepiło się do butów gwiazdy, które miały być dla niej zbyt duże.

Jednakże największą sensację wywołał brak wspomnianego już pierścionka zaręczynowego, który ofiarował 41-latce Maciej Kurzajewski.

„Piękne zdjęcie, ale brakuje czegoś na dłoniach” – napisała jedna ze spostrzegawczych internautek.

Jak myślicie, jest coś na rzeczy? Sądzicie, że między Maciejem Kurzajewskim a Katarzyną Cihcopek coś się zepsuło? A może celebrytka nie założyła pierścionka zaręczynowego, bo nie pasował do stylizacji, którą miała akurat na sobie?

źródło: Super Express

Zobacz również: