Klan

Wielbiciele serialu „Klan” mają powody do radości. Jedna z aktorek grających w produkcji TVP ogłosiła radosną nowinę. Otóż niebawem 35-letnia Anna Janik zostanie mamą.

„Klan” przyniósł aktorce sporą popularność

Niewątpliwie Anna Janik znana jest szerszej publiczności z telenoweli „Klan”. Od kilku lat aktorka odtwarza w niej postać Dominiki Torman, córki Jerzego Chojnickiego (Andrzej Grabarczyk) i Haliny Torman, jego dawnej kochanki.

Co ciekawe, artystka wystąpiła także w innych produkcjach takich jak np. „Barwy szczęścia”, czy „Ojciec Mateusz”. Poza tym, studiowała na Wydziale Aktorskim we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, a w 2019 roku zdała egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu. Jednak i tak większość Polaków kojarzy ją z „Klanem”.

Właśnie w „Klanie” grana przez nią Dominika spodziewa się dziecka. Jak się okazuje, podobnie jest w życiu prywatnym. Anna Janik opublikowała na Instagramie zdjęcie. Na fotografii widzać, że kobieta jest w zaawansowanej ciąży.

Do posta aktorka dodała wymowny podpis. „Nasz największy prezent” – napisała pod zdjęciem gwiazda serialu TVP.

Oczywiście pod wpisem 35-latki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci gratulowali aktorce. Niektórzy nie kryli zaskoczenia błogosławionym stanem kobiety.

Anna Janik z Klanu
foto: Instagram

Jak na razie nie wiadomo, kim jest ojciec dziecka. Wszystko dlatego, że Anna Janik nie wypowiadała się na temat swojego obecnego partnera.

Co ciekawe, jakiś czas temu młoda aktorka spotykała się ze starszym aż o 25 lat aktorem Januszem Chabiorem. Ten jednak znalazł szczęście u boku innej kobiety. Mowa o jego obecnej żonie Agacie Wątróbskiej.

źródło: Super Express

Zobacz również: