Michał Wiśniewski
foto: YouTube

Wielbiciele Michała Wiśniewskiego nieco się zaniepokoili. Właśnie okazało się, że celebryta ma klopoty małżeńskie. Lider „Ich troje” uczęszcza nawet na terapię razem ze swoją aktualną żoną Polą. Oto szczegóły.

Michał Wiśniewski zdecydował się na terapię małżeńską

Przypomnijmy, iż wokalista razem z małżonką w połowie maja tego roku powitali na świecie drugie wspólne dziecko – Noëla Cloé . Zatem wydawałoby się, że między małżonkami wszystko układa się idealnie. Tymczasem właśnie gruchnęła przykra informacja.

Z vloga zatytułowanego „Jestem, jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje”, który można śledzić w sieci, dowiedzieliśmy się, iż Michał i Pola Wiśniewscy uczęszczają na terapię małżeńską.

W jednym z wywiadów Michał Wiśniewski wyjaśnił powody, dla których razem z żoną zdecydowali się na taki krok.

„Małżeństwo to jest za każdym razem wielka walka. Żołądek, jak to mówią, nie jest dobrym miejscem na hodowanie motyli. I kiedy te motyle w brzuszku przestaną fruwać, trzeba poszukać i sobie przypomnieć, czemu zdecydowaliśmy się być razem” – wytłumaczył celebryta.

Co ciekawe, sesja z psychologiem odbyła się przed kamerami. Zatem widzowie mogli usłyszeć, co zarzuca mężowi Pola oraz jak broni się Michał.

Kobieta w pewnym momencie stwierdziła, że jej małżonek poświęca zbyt mało czasu swoim dzieciom. „Uważasz, że Falco nie ma ojca, tak?” – odpowiedział jej zdenerwowany Michał Wiśniewski.

W końcu jednak piosenkarz uspokoił się i obiecał poprawę. „Nie chcę zbudować domu, który doprowadzi do tego, że my się rozstaniemy” – zaznaczył lider „Ich troje”.

Internauci komentują problemy małżeństwa

Jak nie trudno się domyślić, pod opublikowanym filmem pojawiło się wiele komentarzy. Część osób kibicowała parze, zaś inni skrytykowali muzyka.

„Michał, jeśli to czytasz, to zastanów się, co było powodem twoich rozstań z poprzednimi żonami. Pola bardzo delikatnie mówi o tym, co jest z tobą nie tak”, „Kibicuję im i życzę szczęścia. Dobrze, że zdecydowali się na terapię”, „Michał nie da sobie niczego powiedzieć, na nic zwrócić uwagi, musi być na wierzchu. Widać, jak Pola się wycofuje, jak bardzo jest zmęczona i mam wrażenie bardzo smutna w środku…”, „Pani Pola musi zrozumieć, że Michał musi pracować i zarabiać na rodzinę” – napisali użytkownicy mediów społecznościowych.

źródło: Plejada

Zobacz również: