Władysław Kosiniak-Kamysz przekazał przykrą informację

Znana z „Pytania na śniadanie” dziennikarka przekazała smutną informację. Aleksandra Grysz poinformowała poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że straciła dziecko.

Gwiazda „Pytania na śniadanie” mówi o poronieniu

Prezenterka popularnego programu TVP opublikowała na Instagramie poruszający wpis. Kobieta poinformowała w nim, iż przeżyła potworną tragedię. Mianowicie straciła nienarodzone jeszcze dziecko.

Gwiazda „Pytania na śniadanie” zamieściła w sieci wzruszające nagranie. Widzimy w nim moment, w którym prezenterka dowiaduje się o ciąży. Wideo zawiera również ujęcia ciążowego brzuszka oraz USG płodu. Możemy zobaczyć także, jak bije malutkie serduszko nienarodzonego dziecka.

Niestety Aleksandra Grysz nie zdołała donosić ciąży. Dziennikarka TVP poinformowała, że poroniła.

„Kochana córeczko… nie było nam dane nacieszyć się sobą zbyt długo. Po ponad 2 tygodniach walki o Twoje zdrowie i życie, odeszłaś” – rozpoczęła swój poruszający wpis 27-latka znana z „Pytania na śniadanie”.

„To był najtrudniejszy czas w naszym życiu – pełen bólu, strachu, łez, niezrozumienia, niewyobrażalnego cierpienia… ale nie tak chcemy Cię zapamiętać. W końcu za nami także całe 3 najpiękniejsze wspólnie spędzone miesiące. Pamiętamy dokładnie każdy dzień. Codziennie śledziliśmy jak się rozwijasz, byliśmy z Ciebie tacy dumni! Cieszyliśmy się każdym kolejnym objawem ciąży, dzięki któremu zaczynaliśmy wierzyć, że Ty naprawdę z nami jesteś… że dzięki Tobie stajemy się rodzicami. Sprawiałaś nam uśmiech na twarzy nawet wtedy, gdy tak bardzo cierpieliśmy, wiedząc już, że niedługo odejdziesz. Wtedy, kiedy Twoje serduszko przestało bić ale nadal przez kolejne długie dni byłaś z nami, w brzuszku mamy. Myśleliśmy wtedy o Twoich szalonych podskokach i tych pięknych, długich nóżkach, które z dumą prezentowałaś nam i lekarzom podczas kolejnych tak wyczekiwanych przez nas badań USG” – kontynuowała prezenterka TVP.

„Kiedy myślimy o Tobie córeczko… płaczemy, ale nie smucimy się. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy spędzić z Tobą ten czas. Zmieniłaś nas na zawsze, nauczyłaś tak wiele… już zawsze będziesz naszym dzieciątkiem, naszym aniołkiem, naszą córeczką. Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kochamy i jak bardzo za Tobą tęsknimy. Teraz odpoczywaj, Mama i Tata” – zakończyła swój wpis gwiazda „Pytania na śniadanie”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ALEKSANDRA GRYSZ (@aleksandragrysz)

źródło: Super Express

Zobacz również: