Beata Pawlikowska
foto: YouTube

Znana dziennikarka i podróżniczka Beata Pawlikowska zaniepokoiła fanów swoim wpisem w mediach społecznościowych. 58-letnia pisarka ujawniła, iż przebywa w szpitalu. Powodem są poważne obrażenia, jakich doznała w wyniku wypadku.

Beata Pawlikowska mówi o obrażeniach, jakie odniosła w wypadku

Beata Pawlikowska jets bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kobieta dzieli się tam nie tylko zdjęciami ze swoich podróży, ale i wypowiada na różne tematy. Jeden z jej ostatnich postów różnił się nieco od poprzednich.

Otóż Beata Pawlikowska opublikowała swoje zdjęcie w karetce pogotowia. Do fotografii dodała wymowny komentarz.

„Ból na skali od zera do 10 u mnie w tej chwili 8. Usłyszałam trzask kiedy uderzałam o beton, mam złamaną rękę. Zatrzymały się samochody i cztery cudowne osoby pozbierały mnie z betonu, opatrzyły wstępnie, położyły na kocu i dali wsparcie I dobre słowa. Dziękuję!!!! Dawidowi, Ali, Marii i Krystynie Bardzo mili panowie ratownicy wiozą mnie do szpitala” – napisała na Instagramie Beata Pawlikowska.

„Złamanie z przemieszczeniem kości. Pani doktor naciągnęła mi kości, ha, bolało 10 na 10” – dodała następnie w komentarzu pod własnym wpisem.

Oczywiście pod postem pojawiło się sporo komentarzy. W większości internauci życzyli celebrytce szybkiego powrotu do zdrowia.

„Jest Pani niesamowita, że nawet w takiej sytuacji jest uśmiech i wdzięczność za osoby, które pomogły, dużo zdrowia i siły”, „Ten uśmiech na twarzy na pewno przyspieszy zrastanie. Dużo zdrowia!”, „Niech Pani się wykuruje i wraca do nas, bo my potrzebujemy Pani pogody ducha i kojących słów!” – napisali użytkownicy Instagrama.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Beata Pawlikowska (@beata.pawlikowska)

źródło: Super Express

Zobacz również: