Piotr Kupicha
foto: YouTube

Lider zespołu „Feel” przekazał radosną wiadomość. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Piotr Kupicha ogłosił, że został ojcem. To już czwarte dziecko muzyka.

Piotr Kupicha powitał na świecie córeczkę

Kilka tygodni temu dziennikarze donieśli, że Piotr Kupicha po raz kolejny zostanie ojcem. Dodajmy, że niespodziewaną wiadomość potwierdził wówczas znajomy lidera zespołu „Feel”.

Co ciekawe, mężczyzna ten zdradził, że dziecko muzyka niebawem pojawi się na świecie. „To już dziewiąty miesiąc. Radość Piotra i Eweliny jest ogromna, tak samo, jak uczucie jakie ich łączy” – stwierdził znajomy wokalisty.

Tymczasem w środę sam Piotr Kupicha ogłosił, że właśnie został ojcem. Jak już wspomnieliśmy, celebryta uczynił to za pośrednictwem Instagrama.

Dokładnie rzecz biorąc 44-letni artysta zamieścił w sieci zdjęcie dłoni noworodka. Piotr Kupicha zdradził także płeć i imię maluszka.

„Minęło kilka dni i teraz jestem tu na ulicy pełnej róż i przepięknych nut” (Jedwabna nić). Dzień dobry! Mam na imię Laura. Jestem silna, mam jeden dzień i kocham Was wszystkich” – napisał pod fotografią noworodka świeżo upieczony tata.

Oczywiście pod wpisem Piotra Kupichy zaroiło się od komentarzy. Gratulacje złożyli wokaliście zarówno fani, jak i koledzy z show-biznesu. Jedną ze znanych osób, które odniosły się do narodzin Laury była dawna prezenterka TVP – Marcelina Zawadzka.

Na koniec warto odnotować, że lider zespołu „Feel” został ojcem po raz czwarty. Z obecną żoną Eweliną Sienicką doczekał się już córki Jagody. Natomiast z pierwszego małżeństwa z Agatą Fręś ma dwóch nastoletnich synów: Pawła i Adama.

źródło: Pudelek

Zobacz również: