Agnieszka Radwańska
foto: YouTube

Była tenisistka przekazała radosne wieści. Niebawem w życiu Agnieszki Radwańskiej i jej męża Dawida Celta dojdzie do sporych zmian. Wiadomość w tej sprawie przekazała sama 34-latka.

Agnieszka Radwańska buduje dom

Dawna sportsmenka wspólnie z mężem rozpoczęli budowę domu. „Mam nadzieję, że wkrótce zaczniemy budowę naszego domu. Nie mogę się doczekać i jestem podekscytowana. Dotychczas wprowadzałam się do mieszkań na szybko, kupowałam je w pośpiechu, byle były blisko kortów i lotniska. I w żadnym nie czułam się do końca u siebie. Teraz wreszcie chcę mieć wymarzony dom, docelowy, przemyślany, przystosowany dla dzieci” – powiedziała Agnieszka Radwańska dwa lata temu.

Tymczasem niedawno popularna „Isia” opublikowała na Instagramie wideo z wnętrza posiadłości. „Wkrótce. Nie mogę się doczekać” – napisała pod materiałem. Widać, że prace są już na ostatniej prostej i niebawem Agnieszka Radwańska zamieszka w nowym domu.

Agnieszka Radwańska
foto: Instagram
Agnieszka Radwańska
foto: Instagram

Co ciekawe, jeszcze w marcu tego roku była zawodniczka wyznała przed kamerami, że ma nadzieję, iż w wakacje tego roku dojdzie do przeprowadzki. Jednocześnie wspomniała o tym, co pojawi się w jej nowym domu.

„Na pewno będzie miał wszystko to, co chciałam mieć”, „Mieszkałam w różnych mieszkaniach, wynajmowałam różne domy na turniejach, więc miałam mnóstwo inspiracji, by stworzyć taki właśnie dom” – wyjaśniła Agnieszka Radwańska.

„Chciałam mieć wszystko na jednym piętrze, nie znoszę schodów. Siłownia jest dla mnie, dlatego jest na moim piętrze, czyli na parterze. Na dole jest część gościnna plus garaż” – dodała.

Co ciekawe, 34-latka podkreśliła, że jest bardzo zaangażowana w urządzanie domu. „Nie ma tam absolutnie nic bez mojej zgody” – zdradziła.

źródło: Przegląd Sportowy

Zobacz również: