Dorota Naruszewicz z
foto: YouTube

Polacy usłyszeli do Dorocie Naruszewicz za sprawą serialu „Klan”. Po kilkunastu latach gry w produkcji TVP aktorka niespodziewanie odeszła z telenoweli. Teraz 52-latka opublikowała na Instagramie zdjęcia, które mogą zaskoczyć niejedną osobę.

„Klan” dał aktorce rozpoznawalność

Jak już wspomnieliśmy, Dorota Naruszewicz przez lata wcielała się w postać Beaty w serialu „Klan”. Artystka występowała w produkcji od pierwszego odcinka. Rola córki Elżbiety i Jerzego Chojnickich przyniosła 52-latce ogromną rozpoznawalność.

Nieoczekiwanie w 2011 r. aktorka odeszła z obsady „Klanu”. Kobieta postanowiła się skupić na rodzinie i dzieciach. „Rzucając serial, byłam przed czterdziestką. Moje koleżanki pracowały, a ja zastanawiałam się, jak one to robią. Mimo to nie czułam w sobie energii, by walczyć o siebie w tym zawodzie. Byłam coraz bardziej oddana innej materii” – powiedziała po latach w jednym z wywiadów.

Na początku aktorka „Klanu” nie otrzymywała zbyt wieku propozycji ról. Dopiero z czasem się to zmieniło. Dorota pojawiła się w „Barwach szczęścia”, „Galerii” czy „Koronie królów”. Natomiast najnowsza produkcja z jej udziałem to „Rodzina na Maxa” emitowana w Telewizji Polsat.

Przez wszystkie te lata gwiazda „Klanu” rzadko pokazywała się publicznie. Dlatego też wielbiciele aktorki nie kryli zaskoczenia, gdy Dorota Naruszewicz opublikowała na Instagramie swoje najnowsze zdjęcia.

Warto podkreślić, iż kobieta zamieściła wyjątkowe fotografie. Dlaczego? Otóż serialowa Beata z „Klanu” zapozowała bez grama makijażu na twarzy.

„Cudownych, naturalnych, wygniecionych, pomarszczonych, kolorowych, słońcem przebarwionych, rozjaśnionych, poczochranych i głębokich snów Wam życzę!! Dobranoc!! Dorota” – napisała pod wpisem ze zdjęciami artystka.

Oczywiście użytkownicy mediów społecznościowych natychmiast skomentowali post aktorki. Internauci, w tym nie tylko fani „Klanu”, zachwycali się wyglądem 52-latki. „Jak zwykle piękna i jak zwykle z humorkiem” – skomplementowała kobietę jedna z osób.

źródło: Wirtualna Polska

Zobacz również: