Hanna Lis
foto: YouTube

Fani Hanny Lis nie kryją zaniepokojenia. Ich ulubienica przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych druzgoczące informacje o swoim stanie zdrowia.

Hanna Lis nie będzie aktywna w mediach społecznościowych

W piątek, 27 lipca, wieczorem Hanna Lis opublikowała na swoim koncie na Instagramie niepokojącą relację. Dziennikarka zapowiedziała, że w najbliższym czasie nie będzie w stanie być aktywną w mediach społecznościowych.

Jak wyjaśniła sama celebrytka, powodem takiej sytuacji jest nagłe pogorszenie jej stanu zdrowia. Hanna Lis złamała obie ręce, ma pęknięte żebro oraz doznała urazu kolana. Trochę potrwa, zanim kobieta powróci do zdrowia.

„Kochani moi. Dostałam i nadal dostaję od was mnóstwo wiadomości związanych z moim ostatnim postem. Wiele bardzo osobistych, wręcz intymnych, poruszających. Chciałabym odpisać na wszystkie, ale wybaczcie, niestety, nie mogę. Złamałam obie ręce, do tego pęknięte żebro i uraz kolana. Bywało lepiej…” – napisała Hanna Lis na InstaStories.

Dziennikarka zapowiedziała także, że na jej koncie na Instagramie pojawi się jeszcze w najbliższym czasie kolejne wideo z kuchni. Zdążyła je bowiem nagrać wcześniej. Natomiast później nastąpi przerwa. Kobieta zamierza skupi się na rekonwalescencji.

„Jakiś czas mnie tu nie będzie, ale wrzucę wam niebawem reelsa z Lisową do garów, który nagrałam dla was przedwczoraj. Buziaki i uważajcie na siebie!” – napisała Hanna Lis.

To jednak nie wszystko. Dziennikarka za pośrednictwem InstaStories podziękowała lekarzowi, który się nią zajął. Kobieta nie kryła, że jest wdzięczna za ogrom pracy, jaki codziennie wykonuje służba zdrowia.

Hanna Lis
foto: Instagram

źródło: Pudelek

Zobacz również: