Michał Szpak
foto: YouTube

Michał Szpak znowu zamieścił kontrowersyjne wideo w mediach społecznościowych. Półnagi piosenkarz zaprezentował na nim kocie ruchy. Na takie nagranie od razu zareagowali internauci. Jednak zamiast słów krytyki, pojawiły się głosy zachwytu.

Michał Szpak kolejny raz szokuje

Znany wokalista od dawna szokuje swoim zachowaniem i wyglądem. Tym razem piosenkarz zaprezentował na swoim Instagramie kontrowersyjne nagranie.

Tym razem Michał Szpak nie zaskoczył fanów dziwną kreacją, fryzurą, czy makijażem. Było wprost odwrotnie. Piosenkarz pokazał się w wersji półnagiej.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym półnagi niczym kocica Michał Szpak namiętnie wije się przed lustrem. Do wideo artysta dołączył opis, w którym pojawił się nawet wulgaryzm.

„Klasycznie mamy sobotę, mogę powiedzieć tylko, że na Sopot to będzie k***a LEGENDARY SYTUACJA” – napisał pod filmikiem Michał Szpak.

Jak nie trudno się domyślić, pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Co ciekawe, ludzie nie byli w ogóle oburzeni wideo Michała Szpaka. Wprost przeciwnie. Wielbiciele zachwycali się tym, co zaprezentował celebryta.

„Czyli klasycznie i jak zawsze rozwalisz system i wszyscy będą mówić i pisać o Twoim występie. Przywykłam i czekam z niecierpliwością”, „Klasycznie w Twoim wykonaniu tzn.piękne show. Fantastyczny głos ,piękne melodie ,ruch sceniczny no i specjalne na tę okazję stylizacje”, „Odliczam dni do tego spektakularnego występu!” – zachwycali się użytkownicy Instagrama.

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: