Johnny Depp
foto: YouTube

Gwiazda światowego kina nie ma chyba ostatnio najlepszego czasu. Johnny Depp miał spore kłopoty w życiu prywatnym. Teraz wiele wskazuje na to, że kondycja zdrowotna gwiazdora nie jest najlepsza. Świadczy o tym chociażby najnowsze zdjęcie Amerykanina.

Johnny Depp ma kłopoty z poruszaniem się?

Jeden z największych gwiazdorów Hollywood jeszcze do niedawna procesował się z byłą żoną, Amber Heard. Kobieta posądziła go m.in. o przemoc fizyczną i psychiczną. Z kolei Johnny Depp oskarżył dawną ukochaną o zniesławienie.

Proces, który można było obejrzeć na żywo, zakończył się pomyślnie dla Johhny’ego Deppa. Aczkolwiek do tej pory trudno jednoznacznie stwierdzić, jak było naprawdę. To co wiadomo na pewno to, że związek gwiazdorskiej pary był bardzo burzliwy.

Tymczasem znów zrobiło się głośno o aktorze. Wszystko za sprawą najnowszych zdjęć artysty. Paparazzi sfotografowali Johnnego Deppa, jak porusza się o lasce. Wielbiciele zaczęli się zamartwiać. Co się dzieje z ich idolem? Czyżby gwiazdor „Piratów z Karaibów” miał poważne problemy ze zdrowiem?

Niepokojące zdjęcie Johnnego Deppa zostało zrobione w Bostonie przed weekendowym koncertem zespołu „Hollywood Vampires”, którego członkiem od lat jest aktor.

To właśnie przed występem w Bostonie gwiazdor był widziany, jak porusza się o lasce. Co ciekawe, wiadomo też dlaczego 60-latek musiał posiłkować się tym sprzętem.

Członkowie zespołu „Hollywood Vampires” przekazali, iż Johnny Depp leczy się po niedawnej kontuzji kostki. Z tego właśnie powodu band musiał przełożyć kilka zaplanowanych koncertów.

„Johnny doznał bolesnej kontuzji kostki po ostatnich występach i jego lekarz odradzał mu podróżowanie” – wyjaśnili muzycy grupy.

Warto dodać, iż pomimo kłopotów ze zdrowiem 60-latek był uśmiechnięty i wyraźnie zrelaksowany. Natomiast w trakcie występu dał prawdziwe show.

Niemniej to bardzo przykre, że tak zdolny artysta jest w ostatnich latach znany bardziej ze swojego życia prywatnego niż osiągnięć zawodowych.

źródło: Super Express

Zobacz również: