Paweł Królikowski
foto: YouTube

Na jaw wyszły zaskakujące wieści na temat Pawła Królikowskiego. Jeden z tabloidów przekazał, iż zmarły trzy lata temu aktor miał nieślubnego syna. Do sprawy odniosła się nawet żona artysty.

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna Maćka

Chociaż lubiany aktor zmarł w lutym 2020 roku, dopiero teraz światło dzienne ujrzały szokujące informacje na temat Pawła Królikowskiego. Zdaniem dziennikarzy, artysta miał za życia doczekać się nieślubnego syna.

Co ciekawe, prawda wyszła na jaw przy okazji ujawnienia szczegółów sprawy spadkowej, która dobiegła końca w listopadzie 2022 roku.

Dziennikarze dotarli do dokumentów, z których wynika, iż stronami w postępowaniu spadkowym byli żona Pawła Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, ich dzieci oraz młody mężczyzna.

Ten sam człowiek miał być także obecny na pogrzebie aktora. Wówczas jednak nikt nie zwrócił na to uwagi. „Wśród żałobników, choć nie w pierwszym rzędzie, znalazł się przystojny młodzieniec, urodą przypominający Pawła. Jak się okazuje, był to jego nieślubny syn” – poinformowały media.

Kim jest nieślubne dziecko aktora?

Według dziennikarzy, syn Pawła Królikowskiego ma na imię Maciek. Mężczyzna na co dzień mieszka we Wrocławiu. Co ciekawe, nie nosi nazwiska swojego ojca. To właśnie tam aktor miał mieć romans z matką swojego nieślubnego dziecka.

O całej sytuacji dowiedziała się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Rzekomo artystka zdecydowała się wybaczyć mężowi zdradę. Poza tym, oboje starali się utrzymać sprawę z dala od mediów. Jak widać, udało im się to znakomicie.

„Małgorzata Ostrowska-Królikowska, gdy dowiedziała się o zdradzie męża, postanowiła mu wybaczyć. Trwała przy mężu do jego przedwczesnej śmierci” – podkreślił tabloid.

Na koniec warto odnotować, że wdowa po Pawle Królikowskim potwierdziła rewelacje mediów.

„Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny” – powiedziała aktorka.

źródło: Pudelek

Zobacz również: