Władimir Putin
foto: YouTube

Sensacyjne doniesienia przekazał szef ukraińskiego wywiadu. Kyryło Budanow ogłosił, iż Władimir Putin nie żyje od 14 miesięcy. Przywódcę Rosji ma zastępować sobowtór.

Władimir Putin nie żyje?

Szef ukraińskiego wywiadu przedstawił kontrowersyjną teorię. Kyryło Budanow zwrócił uwagę, iż „Putin, jakiego wszyscy znali” ostatni raz był widziany 26 czerwca 2022 roku.

Mało tego, Ukrainiec stwierdził, że rosyjski prezydent może już nie żyć od 14 miesięcy. „Albo nie żyje, albo jego stan zdrowia jest bardzo ciężki, albo po prostu nie chce się pojawić publicznie, powodów może być wiele” – powiedział współpracownik Wołodymyra Zełenskiego.

Kyryło Budanow zaznaczył, że na ostatnich nagraniach widać, że Władimir Putin zachowuje się dość zastanawiająco. Przykładowo rosyjski przywódca jest wyraźnie zdziwiony tym, iż zegarek ma na tym, a nie drugim nadgarstku.

Warto wspomnieć, iż to nie pierwszy raz, gdy szef ukraińskiego wywiadu twierdzi, że Władimir Putin z jakiegoś powodu unika udziału w oficjalnych wydarzeniach.

Przypomnijmy, że Ukrainiec już na początku roku przekazał informacje jakoby Władimir Putin był śmiertelnie chory i ledwo żywy. Polityk miał zmagać się z kilkoma nowotworami, które dawały już przerzuty do mózgu. Poza tym, dyktator miał cierpieć na chorobę Parkinsona.

Kyryło Budanow podkreślał wówczas, że Władimir Putin przez większość czasu żyje w odosobnieniu. W związku z tym prezydenta Rosji zastępować miały sobowtóry.

„Wiemy konkretnie o trzech osobach, które stale się pojawiają zamiast niego, ale ilu ich jest dokładnie, nie wiemy. Wszyscy przeszli operację plastyczną, żeby wyglądać podobnie. To, co ich zdradza, to wzrost, a także mowa ciała i płatki uszu, ponieważ są one unikalne dla każdego człowieka” – powiedział szef ukraińskiego wywiadu kilka miesięcy temu.

źródło: Super Express

Zobacz również: