Prawo i Sprawiedliwość
foto: Facebook/Oliwia Skórka

Wybory parlamentarne 2023 zbliżają się wielkimi krokami. Prawo i Sprawiedliwość postanowiło wystawić do Sejmu kobietę niezwykłej urody. Mowa o Oliwii Skórce, byłej Miss Pomorza Środkowego.

Prawo i Sprawiedliwość postawiło na urodziwą, ale także doświadczoną działaczkę

Jak już dobrze wiemy, wybory parlamentarne odbędą się 15 października 2023 r. W tej chwili partie prowadzą gorącą kampanię, w trakcie której próbują przekonać do siebie wyborców.

Prawo i Sprawiedliwość postanowiło wystawić do wyborów Oliwię Skórkę. Kobieta jest nie tylko doświadczonym działaczem partii, ale także niezwykle urodziwą kobietą.

Dziennikarze donieśli, iż kandydatka PiS to była Miss Lata „Głosu Koszalińskiego”, Miss Pomorza Środkowego oraz półfinalistka Miss Polski. Jednocześnie kobieta może się pochwalić sporym doświadczeniem politycznym, gdyż jest radną Koszalina.

Oliwa Skórka pracuje na rzecz swojego miasta od wielu lat. Po raz pierwszy radną została w 2014 roku. Stanowisko to piastuje od dwóch kadencji.

To jednak nie wszystko kandydatka Prawa i Sprawiedliwości w latach 2014-2018 była Wiceprzewodniczącą Komisji Spraw Społecznych. Natomiast od 2018 roku zasiada w Komisji Rewizyjnej.

W przypadku Oliwii Skórki wygląd idzie w parze z rozumem. Otóż działaczka PiS ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Na uczelni tej zdobyła tytuł magistra.

Jak dowiemy się z profilu kobiety, pracuje na stanowisku kierownika w Dziale Organizacyjno-Prawnym w Polskiej Spółce Gazownictwa sp. z o.o. Poza tym, Oliwia Skórka jest asystentką w biurze europosła Marka Gróbarczyka w Koszalinie.

Na oficjalnym koncie kandydatki Prawa i Sprawiedliwości odnajdziemy wiele jej fotografii. Bez wątpienia działaczka partii rządzącej jest niezwykle urodziwą kobietą.

źródło: Super Express

Zobacz również: