Agnieszka Chylińska
foto: YouTube

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, które wywołało spore kontrowersje. Otóż widzimy na nim Agnieszkę Chylińską, która trzyma za rękę inną kobietę. Internauci od razu zaczęli snuć teorię, iż wokalistka jest lesbijką, a na fotografii pozuje ze swoją partnerką.

Agnieszka Chylińska przedmiotem sensacyjnych spekulacji

Wokalistka od 2010 roku jest żoną Marka, z którym doczekała się trójki dzieci. To jednak nie przeszkodziła fanom artystki snuć teorii, iż gwiazda jest lesbijką i ma kochankę. Powodem okazało się wspomniane zdjęcie, na którym trzyma za rękę inną kobietę.

Dokładnie rzecz biorąc chodzi o fotografię, którą Agnieszka Chylińska udostępniła na Facebooku. Jak się okazało, kobietą, która trzyma piosenkarkę za rękę jest jej agentka, Joanna Ziędalska-Komosińska.

Gwiazda zaznaczyła, że współpraca z menadżerką trwa od wielu lat. Kobiety łączy prawdziwa przyjaźń i zaufanie. Pomimo tego zdjęcie wywołało falę spekulacji na temat orientacji Agnieszki Chylińskiej.

„Od 16 lat razem. Mój Anioł Stróż. Moja agentka. Przy niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem. Jesteśmy mamami, każda dźwiga codziennie swoje troski. Joasia zawsze z klasą obok mnie, dyskretnie, bez lansu. W pełni oddana, zaangażowana, niezmordowana. Tytan pracy. Lubię to zdjęcie. Joasia zawsze trzymała mnie za rękę. Nie tylko wtedy, gdy odbierałam nagrody i dzierżyłam w rękach platynowe płyty. Trzymała mnie, gdy było naprawdę ciemno, gdy upadałam, gdy błądziłam, gdy cierpiałam lub „nie przynosiłam dochodów”. W świecie plotek, głupot i sezonowych przyjaźni ta relacja jest dla mnie jak piękny słoneczny dzień. Trzymajmy się za łapki Joasia” – napisała Agnieszka Chylińska.

Teraz plotki skomentowała agentka Agnieszki Chylińskiej. Joanna Ziędalska-Komosińska wyznała wprost, jak wyglądają jej relacje z wokalistką.

„Doszły mnie jednak słuchy, że niektórzy dopatrują się podtekstów e********** w związku z podobnymi artykułami. Otóż nie. Doceniam państwa wyobraźnię, ale proszę mieć na uwadze, że relacje międzyludzkie, to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka, wiara w niego, dbanie o jego bezpieczeństwo, potrzeby wyższe, szacunek, dobro, zdrowie, jakość życia, świadomość oraz samoocenę tak, by mógł pięknie wzrastać. A wtedy można zdobywać szczyty. Kieruję więc tym, co najcenniejsze: wiara w wartościowego człowieka pozwala na bycie dobrym agentem. I nie trzeba podtekstów” – wyjaśniła agentka piosenkarki.

źródło: Plotek

Zobacz również: