Andrzej Grabowski
foto: YouTube

Znany z serialu „Świat według Kiepskich” Andrzej Grabowski podjął trudną decyzję. Artysta opowiedział o wszystkim w jednym z wywiadów. Okazało się, że aktor poczynił istotne kroki ze względu na swoje córki.

Andrzej Grabowski zrezygnował z jednej ze swoich pasji

Aktor znany z serialu Polsatu „Świat według Kiepskich” ma wiele pasji. Jedną z nich jest jazda na motocyklu. Andrzej Grabowski kupił sobie nawet na 50-te urodziny Yamahę 750. Jak przyznał sam gwiazdor, było to spełnienie jego dziecięcych marzeń.

To nie był jednak koniec. Jakiś czas później aktor motor ten zastąpił chopperem Yamaha. Co ciekawe, na tym jednośladzie Andrzej Grabowski przejechał niemal całą Polskę.

Niestety artysta postanowił zrezygnować ze swojej pasji, która dawała mu poczucie wolności. Mało tego, 71-latek sprzedał swój ukochany motor i nie planuje kupować nowego. Dodajmy, że mężczyzna dokładnie wyjaśnił, z jakiego powodu skończył z jazdą na motocyklu.

Andrzej Grabowski wyznał, że trudna i jednocześnie przykra dla niego decyzja została podjęta ze względu na córki. Zuzanna i Katarzyna bardzo martwiły się o zdrowie i życie taty, który jeździł na motorze.

Należy podkreślić, iż obawy dzieci artysty były uzasadnione. Otóż wiele lat temu Andrzej Grabowski miał wypadek na autostradzie A4. W wyniku tego zdarzenia gwiazdor Polsatu został poważnie ranny.

Przy okazji warto wspomnieć, iż 71-latek jazdę na motocyklu zamienił na inną, dość zaskakującą aktywność. „Tata zamienił rajdy motorem na jazdę… na rowerze stacjonarnym” – przyznała w rozmowie z dziennikarzami Zuzanna Grabowska.

Niewątpliwie nowa pasja aktora korzystnie wpłynie na zdrowie odtwórcy roli Ferdka Kiepskiego z serialu „Świat według Kiepskich”.

źródło: Pomponik

Zobacz również: