Marzena Trybała
foto: YouTube

Znana z „Barw szczęścia” Marzena Trybała w końcu odniosła się do tragedii, jaka spotkała ją w te wakacje. Aktorka straciła ukochanego męża. Przez długi czas artystka milczała. Dopiero teraz zdecydowała się zabrać głos na temat śmierci ukochanego.

Marzena Trybała podziękowała personelowi szpitala

Przypomnijmy, że mąż aktorki odszedł 16 sierpnia 2023 r. Jan Greber zmarł w szpitalu w Międzylesiu. Wcześniej mężczyzna uskarżał się na problemy z sercem.

Uroczystości pogrzebowe odbyły się na 2 września. Najpierw odbyła się msza w Kościele Bielańskim w Warszawie, a następnie kondukt przeniósł się na Cmentarz Lipowy w Gliwicach.

Należy zwrócić uwagę, iż Marzena Trybała dopiero teraz zdecydowała się odnieść do osobistego dramatu. Aktorka uczyniła to przy pomocy ogłoszenia, które zamieściła w jednej z popularnych gazet.

Artystka znana z „Barw szczęścia” skupiła się na podziękowaniach w stosunku do całego personelu szpitala, w którym przebywał jej zmarły mąż.

„Personelowi Oddziału Kardiologii szpitala w Międzylesiu, pani ordynator, wspaniałym lekarzom, paniom pielęgniarkom, ratownikom, opiekunom medycznym i paniom sanitariuszkom za opiekę, ciepło, okazane serce i serdeczność, którą otoczyli mojego męża Janka Grebera i mnie z całego serca gorąco dziękuję” – napisała Marzena Trybała.

źródło: Plejada

Zobacz również: