Anna Seniuk
foto: YouTube

Z pewnością Anna Seniuk należy do grona najbardziej szanowanych i lubianych polskich aktorek. Z tego powodu fani artystki mocno się zaniepokoili jej wyglądem. Coś stało się bowiem z ręką gwiazdy.

Anna Seniuk doznała kontuzji

W miniony piątek odbyła się uroczysta premiera musicalowej adaptacji serialu „Czerdziestolatek”. Nie mogło na niej zabraknąć Anny Seniuk. W końcu aktorka zagrała jedną z głównych ról w produkcji opowiadającej o losach rodziny Karwowskich.

Trzeba jednak podkreślić, iż aktorka rzadko pojawia się na tego typu wydarzeniach. Być może jest to spowodowane wiekiem Anny Seniuk. Artystka niedawno obchodziła okrągłe 80 urodziny.

Powróćmy jednak do premiery musicalu „Czterdziestolatek”. Patrząc na Annę Seniuk można mieć mieszane uczucia. Z jednej strony aktorka wyglądała promiennie w długiej niebieskiej sukience i białych butach na płaskiej podeszwie. Co najważniejsze, artystka uśmiechała się szeroko.

Z drugiej strony, wielbiciele mocno się zaniepokoili patrząc na rękę Anny Seniuk. W oczy od razu rzucił się bowiem opatrunek, który przypominał temblak. Właśnie on zawinięty był na jednej z rąk gwiazdy

Oczywiście od razu pojawiły się spekulacje na temat stanu zdrowia aktorki. Póki co Anna Seniuk nie odniosła się do plotek. Wygląda więc na to, że 80-latka doznała jakiejś niegroźnej kontuzji.

źródło: Super Express

Zobacz również: