Łukasz Golec
foto: Instagram

Jeden z liderów „Golec uOrkiestry” przekazał radosne wieści. Okazało się, że Łukasz Golec i jego żona mają spore powody do świętowania. Prawda wyszła na jaw dzięki mediom społecznościowych. Oto szczegóły.

Łukasz Golec obchodzi rocznicę ślubu

Edyta i Łukasz Golec właśnie obchodzą rocznicę ślubu. Para jest małżeństwem od 23 lat. Co ważne, małżonkowie unikają afer i skandali.

Z okazji pięknego święta dziennikarze przypomnieli, iż Łukasz Golec poznał przyszłą żonę jeszcze w czasach szkolnych. Niewiele osób wie jednak, że para na początku swojej znajomości musiała się na krótko rozstać. Piosenkarz zdecydował się wyjechać do Niemiec. Na szczęście rozłąka tylko umocniła więź między nimi.

O tym, że Golcowie świętują rocznicę, poinformowała sama Edyta. Wokalistka zdradziła szczegóły dotyczące tego, jak razem z ukochanym spędzili ten wyjątkowy dzień.

„Ten miły gość z Golec uOrkiestra porwał mnie „w nieznane” dokładnie 23 lata temu…i tak to sobie trwa u niech trwa. Z tej okazji zasmakowaliśmy pięknych widoków, smacznych lodów, pysznej kawy (…). Wdzięczna za miłość, którą zesłał nam Stwórca pozdrawiam Was cieplutko” – napisała na Instagramie Edyta Golec.

Oczywiście pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami od fanów. „I niech ta chwila trwa! Choć patrząc na Was trwa nieustannie! Wszystkiego wspaniałego na kolejne wspólne lata!”, „Samych wspaniałych dni na dalsze wspólne chwile”, „Niech waszą przyjaźń zwana miłością zawsze trwa” – napisali internauci.

Również na oficjalnym profilu zespołu „Golec uOrkiestra” pojawiły się życzenia dla pary.

„Kochani, Dzisiaj trochę rocznicowo. Nasza zespołowa para Edyta i Łukasz obchodzą swoją 23 rocznicę ślubu. Z tej okazji cały uOrkiestrowy team życzy im jeszcze więcej miłości na wspólnej drodze życia, szczęścia , zrozumienia i wzajemnych muzycznych inspiracji!” – przeczytamy.

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: