Agnieszka Chylińska
foto: YouTube

Agentka 47-letniej Agnieszki Chylińskiej postanowiła wydać stanowcze oświadczenie w sprawie, która od kilku dni „rozgrzała” media. Chodzi o relację wokalistki z menadżerką Joanną Ziędalską-Komosińską.

Agnieszka Chylińska jest blisko związana ze swoją menadżerką

Niewątpliwie Agnieszka Chylińska to jednak z tych gwiazd, które mocno strzegą swojej prywatności. Artystka praktycznie wcale nie wypowiada się na temat swojego życia osobistego.

Nad sprawami zawodowymi Agnieszki Chylińskiej od wielu lat czuwa Joanna Ziędalska-Komosińska. Agentka jest też przyjaciółką 47-letniej gwiazdy.

Ostatnio w mediach pojawiły się plotki jakoby relacja pań miała charakter „erotyczny”. Co ciekawe, menadżerka Agnieszki Chylińskiej zaprzeczyła tego typu informacjom. Spekulacje jednak nie ustały.

Joanna Ziędalska-Komosińska musiała się nieźle zdenerwować, gdyż ponownie głos w sprawie zabrała w poniedziałkowy poranek. Agentka Agnieszki Chylińskiej wydała stanowcze oświadczenie na temat jej relacji z podopieczną.

„Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć. Ja wiem, co to znaczy, gdy życie niespodziewanie i nagle gaśnie – zaledwie w kilka minut. I już nie ma znaczenia nic. Jest tylko przepaść bez dna. Żyj i pozwól żyć innym” – napisała kobieta.

„Jest tyle pięknych pasji, zainteresowań, kolorów. Zostawcie. Zajmijcie się sobą. Swoim wnętrzem. Skorzystajcie z terapii. Rozwijajcie duszę. Naprawdę, energia zła, którą wysyła nadawca, wraca do niego samego. Otoczcie się wartościowymi ludźmi. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze. Szczerej miłości nade wszystko. To jest sens. Pięknego życia. Joanna” – podsumowała przedstawicielka Agnieszki Chylińskiej.

źródło: Pudelek

Zobacz również: