Nasz nowy dom
foto: YouTube

Jesienią na antenę Polsatu powrócił „Nasz nowy dom”. Nieoczekiwanie program spotkał się z negatywną oceną fanów. Oberwało się nie tylko producentom, ale też prowadzącej. Oto, co nie spodobało się widzom.

„Nasz nowy dom” został surowo oceniony

Na początku warto podkreślić, iż obecny sezon programu jest jednak zupełnie inny niż poprzedni. Powodem jest nowa prowadząca „Nasz nowy dom”. Przypomnijmy, że Elżbieta Romanowska zastąpiła wieloletnią gospodynię audycji – Katarzynę Dowbor.

Fani „Naszego nowego domu” nie kryli niezadowolenia. Tak naprawdę przykre słowa pojawiły się jeszcze przed emisją najnowszego sezonu hitu Polsatu. Nowa prowadząca zaapelowała wówczas, aby z wydawaniem osądów wstrzymać się do emisji pierwszych odcinków z jej udziałem.

Niestety po pierwszych odcinkach nadal spora grupa osób negatywnie ocenia zmiany w programie. Przykładem jest ostatni odcinek, w którym Elżbieta Romanowska wraz z ekipą zawitała do Góry Kalwarii. Tam zespół „Nasz nowy dom” pomógł pani Magdalenie i jej wnukowi.

Bez wątpienia remont mieszkania zrobił spore wrażenie na widzach wrażenie. Jednak część osób nadal krytycznie oceniła aktorkę w roli prowadzącej. Ludzie zarzucili gwieździe, że jest sztuczna i robi wokół siebie zbyt duże zamieszanie. Z tego powodu, dużo mniej uwagi poświęca się potrzebującej rodzinie.

Fani skrytykowali program w mediach społecznościowych

To jednak nie wszystkie zarzuty. Widzom „Nasz nowy dom” nie spodobało się, że w programie nie pokazuje się już wizualizacji planu remontu. W opinii niezadowolonych to był jeden z najbardziej interesujących elementów każdego odcinka.

„Za dużo reklamy tej Eli to już przesada. Katarzyny nie reklamowali aż tak. Nie było takiej potrzeby. Ela się nie nadaje do tej roli pewnie sami to widzą i dlatego wszędzie tylko ona. Dziwne to wszystko. Nowe nie znaczy lepsze”, „Dlaczego nie ma już wizualizacji projektu? To był jeden z moich ulubionych fragmentów tego programu. Teraz jest nijako”, „Przepraszam, ale tam nie ma już tych emocji. Z programu przy którym płakałam ze wzruszenia i radości do programu przy którym się po prostu nudzę. Totalna różnica. Szkoda”, „To nie to samo co z Panią Dowbor. Od niej biło ciepło i naturalność. Z obecną prowadzącą to klapa. Sztuczność i chłód” – napisali fani hitu Polsatu w mediach społecznościowych.

„Beznadziejna formuła programu!!! Rezygnacja z wcześniejszej wizualizacji zmian remontowanego domu jest totalnie nietrafiona!! Zwykły widz nie widzi co i jak jest zmieniane!!! Przedobrzyliście te zmiany, a jak wiadomo zmiany nie zawsze są na lepsze”, „Nie wiem czy ja przegapiam czy nowy sezon zrezygnował z pokazywania planów? Przecież to był najciekawszy punkt programu…” – dodali inni internauci na Instagramie i Facebooku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

źródło: RMF FM

Zobacz również: