Grzegorz Borys

Miniona noc okazała się bardzo tragiczna. W województwie pomorskim doszło do potwornego wypadku, w którym życie straciło dwóch nastolatków. Samochód osobowy marki seat leon, którym podróżowali chłopcy, dosłownie roztrzaskał się o drzewo.

Wypadek drogowy w miejscowości Grabówko

Do śmiertelnego wypadku doszło 1 października około godziny 3:00 nad ranem. Na lokalnej drodze, w okolicach miejscowości Grabówko w województwie pomorskim rozegrała się tragedia.

Policja wstępnie ustaliła, że jadący, z prawdopodobnie dużą prędkością, samochód osobowy marki seat leon, niespodziewanie zjechał na lewe pobocze. Następnie pojazd z impetem uderzył w drzewo. Auto zostało kompletnie zmiażdżone.

Osoby, które podróżowały pojazdem, zostały w nim uwięzione. Strażacy musieli wykorzystać specjalistyczny sprzęt hydrauliczny, aby wydobyć uczestników wypadku z wraku auta.

Niestety po wyciągnięciu poszkodowanych ze zmiażdżonego samochodu okazało się, że pasażer, 16-letni chłopiec nie żyje. Z kolei 18-letni kierowca odniósł bardzo ciężkie obrażenia.

Rannego kierowcę natychmiast przewieziono do szpitala. Niestety, kilkadziesiąt minut później, pomimo wysiłków lekarzy 18-latek zmarł. Przykrą informację podała policja z Kościerzyny.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Śledczy pod nadzorem prokuratora badają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Niestety nic już nie wróci życia dwóm nastoletnim chłopcom.

źródło: Fakt

Zobacz również: