Rolnik szuka żony
foto: YouTube

Ta informacja zelektryzowała fanów programu „Rolnik szuka żony”. Jedna z uczestniczek przekazała właśnie cudowną wiadomość. Otóż Marta Paszkin i Paweł Bodzianny po raz drugi zostaną rodzicami.

„Rolnik szuka żony” był początkiem wielkiej miłości

Niewątpliwie Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu „Rolnik szuka żony” należą do jednych z najbardziej lubianych par. To właśnie im, jako jednym z niewielu, udało się odnaleźć miłość w hicie TVP.

Uczestnicy „Rolnik szuka żony” po zakończeniu programu wzięli dwa śluby (najpierw cywilny, a potem kościelny), a także doczekali się narodzin wspólnego dziecka.

Fani programu mogą na bieżąco śledzić życie pary. Małżonkowie są bowiem bardzo aktywni w mediach społecznościowych. W sieci chętnie publikują prywatne zdjęcia i relacjonują, co się u nich dzieje.

Niedawno Marta Paszkin umieściła na swoim Instagramie zaskakujący, aczkolwiek radosny wpis. Kobieta pochwaliła się radosną nowiną. Niebawem ona i jej mąż powitają na świecie kolejne dziecko.

„Pewnie to nasz ostatni wyjazd w takim składzie… bo wkrótce dołączy do nas kolejny członek rodziny. Na pewno (przynajmniej na początku) będzie nam ciężej się gdzieś wybrać” – napisała uczestniczka „Rolnik szuka żony”.

Do wymownego tekstu celebrytka dołączyła nagranie z plaży, na którym widać jej zaokrąglony brzuszek.

Oczywiście pod wpisem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielbiciele przesyłają gratulacje pod adresem całej rodziny. Widać, że ta wiadomość bardzo ich ucieszyła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marta Paszkin (@marta_paszkin)

źródło: Pomponik

Zobacz również: