Marcin Hakiel
foto: YouTube

W mediach od jakiegoś czasu krążą wieści, jakoby serce Marcina Hakiela było znowu zajęte. Co prawda tancerz nie potwierdził tych wieści, ale plotki nie ucichły. Wręcz przeciwnie. Dziennikarze jednej z gazet przedstawili dowody na to, że celebryta ma nową partnerkę.

Marcin Hakiel jest w nowym związku?

Niewątpliwie ostatnie półtora roku było bardzo emocjonujące dla Marcina Hakiela. Najpierw rozwód z Katarzyną Cichopek. Później związek z tajemniczą Dominiką, która po niespodziewanym rozstaniu, zaprzyjaźniła się z byłą żoną tancerza.

Później Marcina Hakiela łączono z celebrytką Magdaleną Stępień. jednak szybko wyszło na jaw, że para tylko się przyjaźni i ma wspólnych znajomych. Natomiast o żadnej miłości nie ma mowy.

Z kolei niedawno buchnęła wiadomość o nowym związku Marcina Hakiela. Były mąż Katarzyny Cichopek ma spotykać się z tajemniczą brunetką.

Para była widziana razem w galerii sztuki na wernisażu. Oboje opublikowali z tego wyjścia relacje w mediach społecznościowych. Jednak warto podkreślić, że żadne z nich nie pokazało wspólnych zdjęć.

Natomiast dokładną relację ze spotkania Marcina Hakiela i tajemniczej brunetki przedstawił jeden ze znanych tygodników. Jego dziennikarze przedstawili szczegóły randki pary w restauracji.

Z tygodnika dowiedzieliśmy się, że tancerz z kobietą najpierw pojawili się w lokalu w towarzystwie znajomych. Jednak kiedy ci wyszli, Marcin Hakiel i jego wybranka sami pozostali w lokalu. Dziennikarze podkreślili, że para nie szczędziła sobie przy tym czułych gestów.

„(…) Marcin i jego wybranka kontynuowali wieczór sami, a z każdą minutą robiło się między nimi coraz goręcej! Ręka Hakiela błądziła w okolicach talii atrakcyjnej brunetki” – relacjonowali redaktorzy. W pewnym momencie miało nawet dojść do namiętnego pocałunku obojga.

źródło: Pomponik

Zobacz również: