Roksana Węgiel
Instagram

Zaledwie 18-letnia wokalistka znów znalazła się na ustach opinii publicznej. Roksana Węgiel zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, które zszokowało jej wielbicieli. „Nie mogę na to patrzeć” – napisał jeden z internautów.

Roksana Węgiel chętnie pokazuje swoje ciało

Młoda piosenkarka uparcie próbuje zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Od 11 stycznia 2023 r., czyli od dnia gdy Roksana Węgiel skończyła 18 lat, gwiazda systematycznie publikuje odważne zdjęcia.

Tak było w trakcie gali otwarcia III Igrzysk Europejskich w Krakowie. Widzom nie przypadł do gustu strój młodej artystki. „18-latka wygląda jak zrobiona 30-latka. Co będzie dalej” – dziwili się wielbiciele Roksany Węgiel.

Fani byli zszokowani także informacją o związku z 18-latki ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem. Pikanterii dodawał fakt, że producent muzyczny jest już ojcem kilkuletniego chłopca.

Teraz Roksana Węgiel kolejny raz zaskoczyła swoich fanów. Pod koniec września celebrytka pochwaliła się, iż wzięła udział w kampanii reklamowej dla jednego ze znanych producentów bielizny.

Chodzi o opublikowany w sieci filmik, na którym widzimy 18-latkę w wysadzanym kryształkami czarnym staniku, który tworzył komplet razem z paskami od majtek wystającymi z nisko opuszczonych spodni.

Na głowę gwiazdy posypały się gromy. Użytkownicy TikToka nie zostawili na wokalistce suchej nitki. „Roksana czy twoi rodzice to widzieli?”, „Co na to narzeczony?”, „Nie zapowiadało się, że to pójdzie w tę stronę”, „Długo nie trwało, zanim do tego doszło”, „Dla mnie ona ma dalej 14 lat. Nie mogę na to patrzeć” – oburzali się internauci.

Trzeba jednak dodać, że część użytkowników stanęło w obronie Roksany Węgiel. Ludzie ci zwrócili uwagę, że piosenkarka ma już 18 lat i tym samym nie musi się tłumaczyć z tego, co robi. Nie ma też obowiązku pytać nikogo po pozwolenie na udział w kampanii reklamowej czy publikowanie własnych zdjęć i nagrań w sieci. „Roksano nie przejmuj się hejtem” – stwierdził jeden z internautów.

https://www.tiktok.com/@roxiewegiel/video/7284973257080442145

źródło: Plejada

Zobacz również: