nie żyje dziecko

We wtorek, 3 października doszło do tragedii. W wyniku nieustalonych jeszcze okoliczności zmarło malutkie dziecko. Niemowlę miało niespełna miesiąc. Jego rodziców zatrzymano. Oto, co wiadomo na temat tego przerażającego zdarzenia.

Dziecko miało tylko miesiąc

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował, iż we wtorek, 3 października w Błoniu pod Warszawą zmarło małe dziecko. W tej chwili na miejscu pracują funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora. Przedstawiciel organów ścigania przekazał, że w ciągu kolejnych dni odbędzie się sekcja zwłok malucha.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie wyjaśnił, iż „czekamy na wyniki sekcji zwłok, która będzie przeprowadzona z uwagi na charakter sprawy z tak małym dzieckiem”.

„Do sytuacji doszło do Błoniu pod Warszawą. Mówimy o śmierci dziecka w wieku jednego miesiąca” – dodał Szymon Banna.

Należy wspomnieć, iż do bulwersujących wiadomości dotarli dziennikarze jednej z popularnych stacji radiowych. Redaktorzy podali, że funkcjonariusze policji zbadali rodziców dziecka na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Wynik był jednoznaczny. Okazało się, że oboje byli nietrzeźwi, aczkolwiek poziom alkoholu nie był wysoki.

Dziennikarze donieśli również, iż zmarłe dziecko nie miało żadnych widocznych obrażeń.

Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu rodziców zmarłego dziecka. Teraz wszyscy czekają na kolejne ustalenia służb.

źródło: Super Express

Zobacz również: