Alicja Majewska
foto: YouTube

Kilka lat temu Alicja Majewska na nowo zaistniała w świadomości Polaków. Do tej pory znana była przede wszystkim jako doskonała wokalistka. Tymczasem dzięki programowi „The Voice Senior” dała się poznać jako trenerka wokalna. Niedawno piosenkarka wypowiedziała się na temat Domu Artysty w Skolimowie. Z ust kobiety padły znaczące słowa.

Alicja Majewska oceniła działalność Domu Artysty w Skolimowie

W jednym z ostatnich wywiadów wokalistka znana z „The Voice Senior” zdecydowała się ocenić działalność Domu Artysty w Skolimowie. Jednocześnie Alicja Majewska wyznała, czy zamierza kiedyś zamieszkać w tym miejscu.

Temat jest o na tyle aktualny, że gwiazda polskiej piosenki w maju tego roku skończyła 75 lat. Jak na razie artystka cieszy się dobrym zdrowiem. Nie zamierza również rezygnować z kariery muzycznej, a przede wszystkim z występowania na scenie.

Alicja Majewska nie kryła także, co myśli na temat instytucji, w której żyją na co dzień emerytowani artyści. Według 75-letniej gwiazdy to bardzo dobrze, że w ogóle istnieje takie miejsce. Piosenkarka podkreśliła, że dzięki temu muzycy i aktorzy mogą spędzić jesień życia w godnych warunkach.

„Bardzo dobrze, że istnieje. Tam mieszkańcy mogą w godnych warunkach spędzić ostatnie lata swojego życia pod bardzo dobrą opieką, a nawet, co jest też bardzo istotne przywieźć swoje meble tam, więc mogą żyć jak u siebie” – oceniła Majewska.

Pod koniec wywiadu padło dość zaskakujące pytanie. Otóż wokalistka została zapytana, czy sama chciałaby zamieszkać w Skolimowie. Gwiazda stanowczo zaznaczyła, że jak na razie nie rozważa takiej możliwości.

„Ja nie myślę o tym, tylko myślę o tym, jak wytrzymać w pełnej formie tę ilość przedsięwzięć zawodowych, które są przede mną, w tym roku, w przyszłym i jeszcze w kolejnym. Na razie to ja jestem przy kolejnym remoncie swojego domu” – podsumowała 75-latka.

źródło: Super Express

Zobacz również: