Koło Fortuny TVP

Fani legendarnego teleturnieju TVP nie kryją obaw. Pojawiły się informacje, iż niebawem „Koło Fortuny” może zniknąć z anteny. Wszystko z powodu zmian, które mają rzekomo nastąpić w Telewizji Polskiej po wyborach parlamentarnych.

TVP bez kultowego teleturnieju?

Bez dwóch zdań program rozrywkowy prowadzony przez Norbiego ma spore grono wielbicieli. Można nawet powiedzieć, że audycja należy do grona kultowych formatów TVP.

Tymczasem niespodziewanie pojawiły się plotki, iż lubiany teleturniej może niebawem zniknąć z anteny Telewizji Publicznej. Rzekomo sytuacja ta może być spowodowana wynikami tegorocznych wyborów samorządowych.

Od kilkunastu dni głośno mówi się o nadciągających zmianach, a wręcz czystkach, które mają dotknąć TVP. Przy czym do tej pory raczej donoszono o modyfikacjach związanych z programami informacyjnymi w Telewizji Publicznej.

Przykładowo, media spekulowały na temat dziennikarzy pracujących w serwisach informacyjnych Telewizji Polskiej, którzy podobno niebawem mieliby stracić pracę. Jako przykład osób, które za długo nie zagrzeją miejsca w TVP, podawano Danutę Holecką, Magdalenę Ogórek, czy Michała Rachonia.

Natomiast niespodziewanie okazało się, że zagrożone ma być także popularne „Koło fortuny”. Według najnowszych plotek audycja może wypaść z ramówki. Dla fanów show byłoby to coś okropnego.

Co ciekawe, dziennikarze poprosili o komentarz do niepokojących informacji gospodarza programu. Norbi powiedział wprost, co myśli o całej sytuacji.

„Nie jestem pracownikiem stacji. Robię rozrywkę, robię swój job najlepiej jak potrafię. Lubię to. Nagraliśmy odcinki do kwietnia. Powiem tak: chętnie bym pokręcił. Naprawdę, świetna zabawa, świetne miejsce, świetni ludzie. Zżyliśmy się bardzo. A co ma być, to będzie. Pogadamy, Zobaczymy” – powiedział muzyk.

Wygląda więc na to, że jak na razie fani teleturnieju TVP muszą uzbroić się w cierpliwość. Czas pokaże, jaki będzie los „Koła fortuny”.

źródło: Pomponik

Zobacz również: