Iga Świątek
foto: YouTube

Najlepsza polska tenisistka zaskoczyła swoich fanów. W trakcie gali finałów WTA w meksykańskim Cancun Iga Świątek zaprezentowała się w niecodziennej odsłonie. Polka wyglądała zjawiskowo. Spójrzcie sami.

Iga Świątek wyróżniła się spośród innych tenisistek

W meksykańskim Cancun odbyła się gala rozpoczynająca finały WTA. Przypomnijmy, że jest to tenisowy turniej kobiet, który jest rozgrywany corocznie na zakończenie sezonu. Warto dodać, że udział bierze w nim 8 czołowych tenisistek i par deblowych w danym roku.

Co ciekawe, finały WTA to piąte co do prestiżu wydarzenie w ciągu roku. Wyprzedzają je jedynie turnieje Wielkiego Szlema: Australian Open, French Open, Wimbledonie, US Open. Ponadto rozgrywki te uchodzą za nieoficjalne mistrzostwa świata.

Jak już wspomnieliśmy, tegoroczne finały odbywają się w Cancun. W trakcie rozpoczynającej zawody gali w przepięknych kreacjach zaprezentowały się uczestniczki zawodów. W tej liczbie pojawiła się Iga Świątek.

Z okazji rozgrywek zorganizowano specjalną sesję fotograficzną na plaży. W mediach społecznościowych opublikowano jej efekt w postaci zdjęć i nagrań.

Z komentarzy pod fotografiami wynika, że Iga Świątek zachwyciła opinie publiczną kreacją, którą wybrała na tę okazję. Polka zdecydowała się na czerwoną sukienkę. Dzięki temu 22-latka wyróżniła się na tle innych tenisistek, które założyły białe kreacje.

Bez wątpienia sukienka Igi Świątek wywołała sporą sensację. Wszyscy zachwycali się kreacją Polki. „Nic tak nie działa jak czerwona sukienka” – napisała na portalu społecznościowym Joanna Sakowicz-Kostecka, była tenisistka, a obecnie komentatorka.

Takich pozytywnych opinii było dużo więcej. „Wygląda niesamowicie”, „Oślepia w czerwieni”, „Dosłownie jest boginią” – zachwycali się wielbiciele stylizacją 22-latki z Raszyna.

Wydaje się, że takie głosy zachwytu nie powinny nikogo dziwić. Rzeczywiście w przepięknej sukience i znakomicie wykonanym makijażu i fryzurze Iga Świątek wyglądała zjawiskowo. Zupełnie inaczej niż widzimy ją na co dzień na korcie tenisowym.

źródło: Interia

Zobacz również: