Marcin Hakiel
foto: YouTube

Marcin Hakiel coraz bardziej wkręca się w show-biznes. Tancerz właśnie opublikował odważne, a zarazem zwariowane zdjęcia ze swoją nową partnerką. Fani nie kryją zdumienia, tym bardziej, że jeszcze niedawno celebryta była singlem.

Marcin Hakiel chętnie pokazuje nową partnerkę

Były mąż Katarzyny Cichopek postanowił wziąć udział w imprezie z okazji Halloween. Oczywiście Marcinowi Hakielowi towarzyszyła nowa partnerka o imieniu Dominika.

W przeciwieństwie do poprzedniej dziewczyny, obecna partnerka tancerza chętnie i bez skrępowania pokazuje w mediach swoją twarz. Z tego powodu na Instagramie Marcina Hakiela możemy zobaczyć zdjęcia z ukochaną.

Nie inaczej było tym razem. Para zaprezentowała stroje, które wybrała na imprezę z okazji Halloween. Trzeba przyznać, że zakochani zdecydowali się na dość odważne stroje. Co takiego założyli na siebie?

Otóż Marcin Hakiel i Dominika przebrali się za kultowe postacie, mianowicie za Kena i Barbie. Co ciekawe, zdjęcia w kostiumach umieścili w mediach społecznościowych.

Patrząc na fotografie od razu widać, że stylizacje tancerza i jego dziewczyny były dopracowane w każdym szczególe. Para zdecydowała się na oryginalne kostiumy oraz akcesoria. Uwagę przyciągał zwłaszcza blond tupecik na głowie byłego męża Katarzyny Cichopek.

Zdjęcia opublikowane przez Marcina Hakiela wywołały sporo kontrowersji. Pod postem umieszczono dość skrajne opinie. W końcu jeszcze niedawno tancerz był singlem, a teraz chętnie pokazuje się z nową ukochaną.

„Pozytywnie nakręceni zwariowani. Życzę Wam Takiego szalonego życia i wielkiej miłości”, „Petarda … ile bym dała , żeby z moim ukochanym się tak powygłupiać …” – chwalili jedni.

„Dramatycznie oboje”, „Jest cyrk”, „Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że ta „Pani” chce się wylansować na Panu Marcinie”, „A myślałam, że Pan Marcin to poważny,ułożony człowiek” – napisali z kolei inni internauci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

źródło: Pomponik

Zobacz również: