Katarzyna Dowbor
foto: YouTube

Najwyraźniej Katarzyna Dowbor nie może pogodzić się z utratą posady prowadzącej „Nasz nowy dom”. Była gwiazda Telewizji Polsat skrytykowała swoją następczynię. Oto, czym podpadła doświadczonej dziennikarce Elżbieta Romanowska. 

Katarzyna Dowbor skomentowała słowa młodszej koleżanki

Przypomnijmy, że doświadczona prezenterka po 10 latach straciła posadę w programie „Nasz nowy dom”. Na miejsce Katarzyny Dowbor szefostwo stacji zatrudniło aktorkę Elżbietę Romanowską.

Do tej pory Katarzyna Dowbor raczej unikała oceniania swojej młodszej koleżanki. Jakiś czas temu wyznała jedynie, że ma do niej żal o to, iż nie poprosiła jej o rady odnośnie prowadzenia programu.

Sytuacja uległa jednak diametralnej zmianie. Niespodziewanie Katarzyna Dowbor ostro skrytykowała jedną z wypowiedzi nowej gospodyni produkcji Polsatu. 64-latka nie gryzła się w język. Padły mocne słowa.

O co dokładnie chodziło rudowłosej gwieździe? Otóż w trakcie konferencji ramówkowej stacji, Elżbieta Romanowska przekazała, że nie każda rodzina otrzyma szansę na całkowitą odmianę ich życia. Taka wypowiedź oburzyła Katarzynę Dowbor.

„Ja sobie tego nie wyobrażam. Nigdy w życiu bym się na coś takiego nie zgodziła. My do tych ludzi przychodziliśmy, bo oni w coś wierzyli, ufali, że przychodziliśmy do nich po to, żeby pomóc. Nie można takich ludzi zostawić z taką informacją. Jest to dla mnie sytuacja absolutnie niewyobrażalna. Nie zrobiłabym czegoś takiego nigdy” – podkreśliła zniesmaczona 64-latka.

A Wy jak sądzicie, rzeczywiście nowa gospodyni kultowego programu Polsatu przesadziła? Takie słowa nie powinny paść z jej ust? Czekamy na Wasze komentarze.

źródło: Plejada

Zobacz również: