Małgorzata Ostrowska Królikowska
foto: YouTube

Odtwórczyni roli Grażyny Lubicz w serialu „Klan” przekazała radosną wiadomość. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie kryła dumy i szczęścia. Wszystko z powodu swojej córki Julii. Młoda kobieta odniosła niebywały sukces. Oto szczegóły.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest dumna z córki

Rodzina Królikowskich ma nie lada powód do świętowania. Julia, która na co dzień występuje razem ze swoją mamą, została właśnie lekarzem. To z pewnością ogromny wyczyn, bowiem jak wiadomo, studia medyczne należą do wymagających kierunków.

Informację o sukcesie córki przekazała Małgorzata Ostrowska-Królikowska. „Brałam dziś udział we wspaniałym wydarzeniu-uroczystej promocji Lekarzy Wydziału Lekarskiego z roku akademickiego 2022/2023 Koniec pewnego etapu. Nowa Droga. Córcia – radość, wdzięczność, miłość” – rozpoczęła swój wpis aktorka.

„Padły ważne zdania…,,bez wiary, nadziei, miłości nie ma medycyny przez duże M.. Czy boty i AI są w stanie zastąpić empatię lekarza wobec chorego i jego rodziny?… Jak ważną rolę odgrywa język, słowo ,/gdy złe może zabić/ Otwartość, tolerancja, szacunek. Gaude Mater Polonia. Radujmy się więc” – kontynuowała artystka.

Pod wpisem Małgorzata Ostrowska-Królikowska umieściła hasztagi: #przyrzeczenielekarskie #dyplom oraz #gaudeamusigitur. Jednak tym, co najbardziej rzuciło się w oczy było zdjęcie, na którym widzimy świeżo upieczoną lekarkę Julię Królikowską razem ze swoją mamą. 24-latka ma na sobie togę i biret.

Co ciekawe, pod wpisem dumnej mamy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy gratulowali Julii i cieszyli się razem z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską.

Julia Królikowska, podobnie jak jej mama, znana jest widzom „Klanu”. Dziewczyna dorastała na planie serialu, wcielając się w Kasię Lubicz. Teraz na profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka wpatruje się w swoją 24-letnią córkę, pozującą w todze i z biretem na głowie.

„Ależ z Was bije cudna energia. Gratulacje ogromne!”, „Pięknie gratulacje dla córeczki i dla Pani tatko patrzy z góry i też jest bardzo dumny z córeczki”, „Gratulacje i życzę Córce powodzenia” – zachwycali się internauci.

Co ciekawe, słowa uznania pod adresem świeżo upieczonej lekarki przesłały także jej znane koleżanki. Mowa o Agnieszce Kaczorowskiej i Joannie Moro.

źródło: Plejada

Zobacz również: