Władysław Kosiniak-Kamysz przekazał przykrą informację

Tragiczne wieści napłynęły z Ostrołęki. Nie żyje uczestnik „Tańca z gwiazdami”. Cezary Olszewski był tancerzem, który wystąpił w kilku edycjach popularnego show. Mężczyzna zmarł niespodziewanie w wieku 42 lat.

„Taniec z gwiazdami” przyniósł tancerzowi popularność

Ta informacja zszokowała opinię publiczną. Nie żyje Cezary Olszewski. Ciało 42-letniego tancerza odnaleziono w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Przykre wieści przekazał jeden z lokalnych portali. „Informację o śmierci tancerza potwierdziliśmy w kilku źródłach” – zaznaczył serwis.

Przykrą wiadomość o śmierci uczestnika „Tańca z gwiazdami” przekazała również policja. „Odnotowaliśmy zgon 42-letniego mężczyzny w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające. Ustalana będzie także przyczyna zgonu mężczyzny” – przyznał kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

W tym miejscu warto przypomnieć, iż Cezary Olszewski był członkiem znanej grupy tanecznej „Volt”. Artysta triumfował w wielu turniejach Światowej Federacji Tańca Sportowego. Był też finalistą Mistrzostw Polski. Jednak największą popularność zyskał dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”.

Artysta występował w tanecznym show w latach 2008-2010. 42-latek był trenerem tańca takich gwiazd jak: aktorki Magdalena Walach, Grażyna Wolszczak; dziennikarka Anna Popek, Anna Nowak oraz psycholożki Doroty Zawadzkiej.

Z Magdaleną Walach udało mu się nawet zwyciężyć w siódmej edycji „Tańca z gwiazdami”. Poniżej można obejrzeć jeden z występów pary.

Mężczyzna miał na swoim koncie również występy w kilku serialach i filmach. Chodzi o takie produkcje jak: „Twarzą w twarz”, „Pitbull” oraz „M jak miłość”.

źródło: Plejada

Zobacz również: