Izabella Krzan
foto: YouTube

Gospodyni teleturnieju „Koło fortuny” uległa nieprzyjemnemu wypadkowi. Co gorsza, do zdarzenia doszło w trakcie bajkowych wakacji, które Izabella Krzan spędzała na Bali. Wielbiciele celebrytki nie kryli niepokoju, gdy zobaczyli zdjęcie rannej idolki.

Izabella Krzan pokazała ranę na nodze

Niedawno 28-latka zaniepokoiła swoich fanów. Otóż gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy prezenterkę TVP z ogromną raną na nodze. Najwyraźniej gwiazda miała jakiś nieprzyjemny wypadek.

Na szczęście szybko okazało się, że Izabella Krzan zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed roku. Dokładnie rzecz biorąc kobieta wróciła wspomnieniami do swoich ubiegłorocznych wakacji na Bali.

Warto podkreślić, iż poza fotografią z ranną nogą, Izabella Krzan pochwaliła się także romantycznymi kadrami z narzeczonym – Dominikiem Kowalskim, który towarzyszył jej na wyjeździe. Na zdjęciach widzimy gwiazdę TVP na rajskiej plaży, czy też obejmującą ukochanego.

Do serii zdjęć kobieta dodała podpis, w którym zawarła małą radę dla internautów. „365 dni temu. PS. Jeśli będziecie kiedyś lecieć na Bali, weźcie trochę smaksów dla piesków. Plus ze dwa od cioci Izy” – napisała celebrytka.

Co ciekawe, chociaż wypadek gospodyni „Koła fortuny” wydarzył się rok temu, to internauci i tak nie kryli niepokoju. Część osób dopytywała Izabellę Krzan o szczegóły zdarzenia. Ludzie chcieli wiedzieć, co dokładnie przytrafiło się ich ulubienicy.

28-latka zaspokoiła ciekawość wielbicieli. Kobieta wyjaśniła, iż wszystkiemu winne okazały się dziurawe chodniki. „Idąc późnym wieczorem przez Ubud, wpadłam w dziurę w chodniku. Jak widać, dość głęboką” – wytłumaczyła gwiazda.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

źródło: Plotek

Zobacz również: