Zenek Martyniuk
foto: YouTube

Zenek Martyniuk nie ma teraz za wesoło w domu. Jego żona zmaga się z poważnymi kłopotami ze zdrowiem. Artysta robi wszystko co może, aby wspierać ukochaną Danutę.

Zenek Martyniuk pomaga chorej żonie

Przykre wiadomości napłynęły z domu lidera zespołu „Akcent”. Żona „króla disco polo” miała kłopoty ze zdrowiem. Jej stan był fatalny. Kobieta uskarżała się na potworne bóle. Powodem okazały się haluksy, na które cierpiała od dawna. W końcu doszło do tego, że dolegliwość ta utrudniała jej codzienne życie.

W końcu ukochana Zenka Martyniuk trafiła do szpitala. Lekarze przeprowadzili operację. Chociaż od zabiegu minęło już kilka tygodni, to Danuta nadal odczuwa jego skutki. Kobieta musi chociażby chodzić w ortezie.

„Ból był tak duży, że nie dało się chodzić. Nie mogłam więc dłużej odkładać tej operacji. Teraz mam nogę w ortezie i nadzieję na lepsze funkcjonowanie” – przyznała w rozmowie z dziennikarzem żona Zenka Martyniuka.

Niestety na jednej operacji się nie skończy. Haluks pojawił się również na drugiej stopie Danuty. Zatem kobieta będzie musiała się poddać kolejnej operacji. Póki co nie jest jeszcze na nią gotowa.

W tej chwili małżonka Zenka Martyniuka skupia się na rehabilitacji i powrocie do zdrowia. Liczy także na to, że drugi zabieg przyniesie jej ulgę w bólu i powrót do 100% sprawności.

Oczywiście w ciężkich chwilach Danuta znalazła oparcie w ukochanym mężu. „Król disco polo” przejął nawet część obowiązków domowych, aby umożliwić małżonce odpoczynek i regenerację. Z pewnością taki mąż to prawdziwy skarb.

źródło: Jastrząb Post

Zobacz również: