Agnieszka Włodarczyk
foto: Facebook

Rodzicielka Agnieszki Włodarczyk wywołała nie lada sensację. 62-latka wyszła za mąż. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Anna Stasiukiewicz jest o ponad 30 lat starsza od swojego wybranka. Co ciekawe, mężczyzna nie jest Polakiem. Bliscy kobiety nie kryją niepokoju z powodu jej niespodziewanego ślubu.

Agnieszka Włodarczyk ma nowego ojczyma

43-letniej Agnieszce Włodarczyk udało się już kilkukrotnie wzbudzić spore kontrowersje. Najpierw ludzie komentowali jej związek z młodszym o 8 lat Robertem Karasiem. Po pierwsze, sportowiec był dużo młodszy od aktorki. Po drugie mówiono, że dla celebrytki zostawił swoją ówczesną żonę.

Aktorka nie przejęła się tym w ogóle. „W Polsce jak facet ma młodszą żonę to normalne, ale jak żona ma młodszego męża, to wzbudza kontrowersje. Robert jest ode mnie młodszy równo 8 lat i 3 miesiące. Jak na polskie standardy to dość dużo. Dlatego prawie każdy portal podkreśla naszą różnicę wieku. Ale jak sobie pomyślę, że mój mąż robi mi takie zdjęcia i podziwia każdego dnia, to mam w nosie opinie innych. Każda z nas czuje, czy podąża dobrą drogą” – wyznała niegdyś w jednym z wywiadów celebrytka.

Chwilę później wybuchła ogromna afera dopingowa z udziałem ukochanego gwiazdy. Na głowę Agnieszki Włodarczyk posypały się gromy, gdy ta broniła zaciekle swojego partnera.

Pod koniec roku okazało się natomiast, iż aktorka i triathlonista wzięli w tajemnicy ślub. Fani nie kryli zaskoczenia, gdy pod koniec ubiegłego roku para opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego ślubu.

Wydaje się jednak, że to, co do tej pory zrobiła Agnieszka Włodarczyk przebiła jej mama. Otóż właśnie wyszło na jaw, iż 62-latka poślubiła młodszego o ponad 30 lat mężczyznę. Mężczyzna ma na imię Nader i nie pochodzi z Polski.

Anna Stasiukiewicz pochwaliła się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Kobieta umieściła na Instagramie nagranie, które opatrzyła wymownym wpisem.

„Ta rolka jest dla tych, co potępiają, wtrącają się w czyjeś życie i oceniają, jakby ktoś ich słuchał. Hahaha, nic nie słyszę. I po co ta zazdrość? Zazdrość urodzie szkodzi” – napisała mama Agnieszki Włodarczyk.

źródło: Instagram

Jeden z tabloidów doniósł, iż dzieci seniorki nie są zadowolone z szybkiego ślubu swojej matki. „Znajomi rodziny uważają, że ani aktorka, ani jej przyrodni brat nie są zachwyceni nieoczekiwanym ślubem mamy. Nie tylko dlatego, że jej świeżo upieczony mąż jest w wieku jej zięcia, ale również z powodu, że dzielą ich także różnice kulturowe. Do tego decyzję o ślubie podjęli po bardzo krótkiej znajomości” – podali dziennikarze.

„Jest zakochana po uszy i nie mówi o nikim innym, jak tylko o młodym wybranku. Zakochała się jak nastolatka. Powinniśmy się cieszyć, ale martwimy się o nią” – dodała osoba z bliskiego otoczenia Anny Stasiukiewicz.

A Wy co sądzicie o tego typu małżeństwach? Uważacie, że wiek ma jakieś znaczenie, jeśli para się kocha?

źródło: ShowNews, Pudelek

Zobacz również: