Roksana Węgiel
Instagram

19-letnia gwiazda od jakiegoś czasu wzbudza spore kontrowersje swoim zachowaniem i wyglądem. Nie inaczej było tym razem, Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie, na którym jest ubrana w bardzo wyzywający strój. Pod postem zawrzało.

Roksana Węgiel opublikowała kontrowersyjne zdjęcie

„Roxie” zaskoczyła wielbicieli najnowszym postem. Wokalistka umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy ją w dość wyzywającym stroju i pozie. Dziewczyna ma na sobie czarną bieliznę, koronkowe body i płaszcz w tym samym kolorze. Stylizację uzupełniła okularami przeciwsłonecznymi.

Niewątpliwie płaszcz i okulary kojarzą się z kultowym filmem „Matrix”. Na tym jednak podobieństwa się kończą. Roksana Węgiel jest bez porównania bardziej seksownie ubrana niż aktorzy popularnej produkcji. Oni byli zapięci pod samą szyję. Natomiast młoda piosenkarka bez oporów prezentuje swoje wdzięki przez prześwitującą koronkę.

Co ciekawe, Roksana Węgiel dodała do zdjęcia opis. „Nie mów, że kochasz. Nieupoważnionym wstęp wzbroniony” – napisała nawiązując tym samym do utworu, który nagrała ze Smolastym.

Wpis artystki rozgrzał do czerwoności jej fanów. Pod postem z bardzo sensualnym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy rozemocjonowanych wielbicieli dziewczyny. Większość z nich to głosy zachwytu nad „Roxie”.

„Ślicznie zdjęcie”, „Piękna”, „Hot”, „Cudna”, „Przepiękna”, „Uwielbiam”, „Jaka cudowna”, „Hottie”, „Wyglądasz bosko pięknie Najukochańsza” – nie mogli wyjść z podziwu internauci.

Ludzie podkreślili też, że bardzo podoba im się piosenka, którą 19-latka zaśpiewała ze Smolastym. „Cudowna jesteś i piosenka też!!!”, „Jestem dumna z tej waszej piosenki. Brawo wy” – stwierdzili fani gwiazdki.

Niektórzy z komentujących zastanawiali się, co o takiej fotografii wokalistki sądzi jej narzeczony. Część internautów wyraziła nadzieję, że może niebawem producent przestanie być chłopakiem Roksany Węgiel. „Tak wiemy, tylko Kevin jest upoważniony, ale wielu fanów liczy że kiedyś to się zmieni…” – napisała jedna z osób na Instagramie.

W końcu na wpis swojej narzeczonej zareagował sam Kevin Mglej. Oczywiście 27-latek był zachwycony zdjęciem swojej ukochanej kobiety. „Obłędne zdjęcie” – ocenił stylizację swojej dziewczyny mężczyzna.

A Wam jak podoba się taki wyzywający wizerunek Roksany Węgiel? Czekamy na Wasze opinie.

źródło: Facebook

źródło: Super Express

Zobacz również: