Polsat
foto: YouTube

Szykuje się sensacyjny transfer z Polsatu do TVP. Po latach do Telewizji Publicznej ma bowiem powrócić Paulina Chylewska. Niewątpliwie 45-latka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w stacji Zygmunta Solorza-Żaka. Wiadomo już, czym miałaby się zająć u nowego pracodawcy prezenterka.

Polsat pożegna się z Pauliną Chylewską?

Lubiana dziennikarka z Polsatem jest związana od blisko 7 lat. Jednakże, według jednego z serwisów, prezenterka zamierza zmienić pracodawcę. Rzekomo chce wrócić do Telewizji Polskiej.

Podobno decyzja gwiazdy mocno zaskoczyła jej przełożonych. Paulina Chylewska jest jednak zdeterminowana i niebawem zamierza złożyć wypowiedzenie.

Co ciekawe, jeszcze na początku lutego 45-latka odniosła się do medialnych doniesień na temat transferów z Polsatu do Telewizji Polskiej. „Jest mnóstwo ludzi, którzy tam wracają. Myślę, że to jest bardzo indywidualna sprawa i chyba każdy sam decyduje, dlaczego chce odejść. Mam duży sentyment do Telewizji Polskiej, zdecydowanie. Spędziłam tam ponad 20 lat. Ciężko nie mieć sentymentu. Z dużą uwagą obserwuję, co się tam dzieje. Zastanawiam się, jak to się dalej potoczy i połączy, ile będzie starego, ile nowego. Z ciekawością na to patrzę” – powiedziała wówczas.

Tymczasem gruchnęła sensacyjna wiadomość. Podobno gwiazda postanowiła wrócić do mediów publicznych. Wiadomo nawet, co miałaby robić dziennikarka. „Będzie zajmować się sportem, z czego jest dobrze znana i za co kochają ją widzowie, ale ma też zostać jedną z głównych twarzy jedynki” – podała osoba z otoczenia Chylewskiej.

Przypomnijmy, iż dziennikarka współpracowała z publicznym nadawcą od 1996 do 2017 roku. Po 21 latach podjęła jednak decyzję o przejściu do Polsatu. W 2017 roku wystąpiła nawet w „Tańcu z gwiazdami”. W parze z Jackiem Jeschke odpadła w czwartym odcinku, zajmując tym samym 8. miejsce.

Warto zwrócić uwagę, iż w trakcie pracy dla Telewizji Polskiej dziennikarka prowadziła przeróżne programy. Była gospodynią legendarnego „Roweru Błażeja”, porannego programu „Kawa czy herbata”, rozrywkowego show „Dzień dobry, Polsko!”. Wydaje się, że większość widzów kojarzy ją z serwisem sportowym, który emitowany był po dawnych „Wiadomościach”.

źródło: Super Express

Zobacz również: